Youtube Videolarınızı Düzenlemekte ( Edit ) Sorun mu Yaşıyorsunuz ?

Ticaret - 0%
Katılım
10 Mar 2021
Mesajlar
1
Merhabalar. Kitlelerce fazlasıyla kullanılan çok popüler olan Youtube Platformu'nda içerik üretiyorsunuz veya üretmek istiyorsunuz ama videolarınızı düzenleyemiyor ; ses , geçiş basit intro yapımları gibi efekt ve kurgu konularında sıkıntı mı çekiyorsunuz ? Doğru yerdesiniz. Buyurun birkaç sorunun cevabını birlikte verelim ve bu hizmete ihtiyacınız olup olmadığınıa bakalım...

- Neden Bu Hizmeti Almalıyım ?

Adobe Premiere Pro başta olmak üzere birçok bilgisayar programı ve mobil uygulama sayesinde videolarınızı düzenleyebilir , isteğinize uygun içerikler üretebilirsiniz. Takdir edersiniz ki her kesimin bu programları kullanmayı bilmesi zorunlu değildir. Eğer bu programları kullanmayı bilmiyor , öğrenmek istemiyor veya öğrenmeye vakit harcamak istemiyorsanız bu hizmeti almalısınız.
Programları biliyorsanız ama video düzenlemek için vaktiniz yoksa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Belirli bir düzen veya örnek bir kişinin stilini benimsemek istiyorsanız ve başarılı olamıyorsanız bu hizmeti kullanmak sizin için büyük kolaylık olacaktır.

- Çalışma Şekli Nasıldır ?

Videonuzu kayda aldınız ve düzenlenmesini belirli bir şekilde değiştirilmesini istiyorsunuz. Bizimle irtibata geçmeden önce videonuzda nasıl değişiklikler yapmamızı istiyorsanız belirlemelisiniz. İsteğe bağlı olarak belirli bir kişinin stili üzerinden örneklendirebilirsiniz. Bizimle irtibata geçtikten sonra size bu değişiklikleri soracağız. Birlikte plan yaparak videoyu düzenlemek için sizden süre isteyeceğiz. Videonuzu isteklerinize dikkat ederek oluşturduktan sonra oluşturulan projenin 360p görüntü kalitesindeki halini size göndereceğiz.( Bu işlem tamamen güvenlik nedeniyledir. ) Siz oluşturulan projeyi görüp revize etmek için 1 hakka sahip olacaksınız. Burada az ya da çok demeden tüm isteklerinizi dakika olarak belirtip projenin son hale gelmesi için revizenizi belirtmelisiniz. İstekleriniz doğrultusunda videonuzun son hali oluşturulup size ulaştırılacak.

- Yaşanabilecek Sorunlar ve Çözümler Nelerdir ?

Videolar upload-download sürecinde internet ve disk problemleri sebebiyle zarar görebilmekte. Bu tarz durumlarda videoyu tekrar göndermek, oluşan hataları gidermekte gerekli desteği sağlayacağız.
Siz isteklerinizi belirtip videoyu bize ulaştırdığınızda ortalama bir süre verilmektedir. Bu süre video uzunluğu yapılacak düzenlemenin yoğunluğuna göre değişmektedir. Ama halihazırda bir proje ile ilgileniyorken başka bir proje kabul edemiyoruz. Size başlangıç ve bitiş saatleri bu nedenle verilmektedir. İnternet ve elektrik kesintileri gibi sıkıntılar nedeniyle aksaklık nadiren yaşansa da günlerce beklemek gibi sıkıntılar yaşamayacaksınız.
Revizelerde isteklerinizin dışında yapılan , istediğiniz gibi olmayan , eksik gördüğünüz veya fazla gördüğünüz kısımların tamamını belirtmeniz gereklidir. Revize tamamlandıktan sonra proje üzerinde değişiklik yapamıyoruz. Fakat teknik sıkıntılar veya yanlış , eksik , fazla üretilen kısımlar için gerekli düzenlemeleri yapıp sizi mağdur duruma düşürmeyeceğimizi bilmenizi isteriz.
Projenin ilk etabı tamamlanıp 360p görüntü kalitesinde videoyu izlediğiniz kısım ; beklentinizden çok uzak , istemediğiniz ve konuşulan şartlardan caymak için hakkınızın olduğu son kısımdır. Projeye revize verip bu süreç ve daha sonrasında bizimle çalışmaktan vazgeçmemenizi rica ediyoruz. Projenin ilk kısmını gördükten sonra revize vermeden önce bizimle çalışmak istemiyorsanız belirtmelisiniz. Bunu rica etmemizin sebebi vakit ve emek üzerine işlenen bu çalışmaların bizim için yıpratıcı olmamasıdır. Olası mağduriyetinizi engellemek için sizden ücret talebimizi revizenizi yaptıktan sonra istiyoruz.

- Alacağınız Hizmet İçin Talep Edilen Ücret Ne Kadar ?


Hizmetin karşılığı olarak talep ettiğimiz ücret videoların uzunluğuyla orantılı olmalı diye düşündük. Düzenlenmesini istediğiniz videoların toplam dakikasına göre ; dakikası 1,5 ₺ olarak belirledik. 1 saat ve üzeri için veya toplu video düzenlemeleri için ücret bilgisi almak isterseniz , kafanıza takılan sormak istediğiniz sorular için , ödeme yöntemleri için , hizmet almak için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim DM üzerinden
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt