Yeni Nesil ERP CRM ve MRP Sistemlerimiz

İbrahim Sarac

kurumsal
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 7 Ay 21 Gün
Mesajlar
265

ERP & CRM Yazılım Hizmetleri

ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) ve MRP (Materials Requirement Planning) yazılım hizmetleri, işletmelerin farklı alanlarda ihtiyaç duyduğu yazılım çözümlerini kapsayan hizmetlerdir.

crm-ile-erp-yazilim-hizmetleri.jpg

ERP yazılım hizmetleri, işletmelerin tüm departmanlarını entegre ederek, kaynakların daha verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Finans, insan kaynakları, üretim, envanter yönetimi, tedarik zinciri ve diğer departmanlar arasında veri akışını sağlar ve iş süreçlerini otomatikleştirir.

CRM yazılım hizmetleri ise işletmelerin müşteri verilerini toplamasını, analiz etmesini, raporlamasını ve müşteri ilişkilerini yönetmesini sağlar. Bu sayede işletmeler, müşterileriyle daha sıkı bir ilişki kurarak, satışlarını artırabilirler.

MRP yazılım hizmetleri ise üretim işletmelerinin üretim süreçlerini yönetmesine yardımcı olur. Malzeme ihtiyaç planlaması yaparak, stok seviyelerini takip eder ve üretim süreçlerini optimize eder.

Bu üç yazılım hizmeti birlikte kullanıldığında işletmelerin operasyonlarını daha verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olur. Bu nedenle, yazılım geliştirme firmaları veya danışmanlık firmaları, ERP, CRM ve MRP yazılım hizmetleri sunarak, işletmelere özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunarlar. Bu yazılım hizmetleri, kurulum, özelleştirme, eğitim, entegrasyon ve sürekli destek gibi aşamaları yönetirler.

Yeni nesil ERP, CRM ve MRP sistemlerimiz ile sizlerde tanışın. Web tabanlı olan üçlü sistemimiz ayrı ayrı veya hepsi bir arada çalışabilme özelliğine sahiptir.

İster veri merkezi veya benzeri bir güvenli işletme de isterseniz kendi işletmenizde sistem odasında barındırabilirsiniz.
Bilgi ve sipariş için dm den veya üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt