Yandex Toloka ile Para Kazanma

Arda

administrator
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 7 Ay 20 Gün
Mesajlar
196
Yandex Toloka ile Para Kazanma.jpg
Yandex Toloka ile görev yaparak günlük 5 dolar kazanabilirsiniz. Kayıt olun, kolay görevleri yapın ve anında para kazanmaya başlayın!

Toloka, Yandex tarafından geliştirilen ve kullanıcılara bazı görevleri yerine getirmeleri şartıyla para kazandıran sistemdir. Toloka interneti daha verimli ve düzenli hale getirmeyi amaçlar. Toloka sitesine üye olarak size verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirin ve görev karşılığında vaadedilen parayı kazanın. Tek yapmanız gereken panele girip görevleri teslim almak ve belirtilen süre içinde doğru bir şekilde tamamlamak. Sistemin en güzel yanlarından biri herhangi bir kısıtlama olmaması, yani vakit ayırabildiğiniz sürece size görevler veriyor, kimi görevler düşük ücretliyken kimi görevler 1 dolarlık olabiliyor.

Yandex Toloka Ne Kadar Kazandırıyor​

Toloka ile para kazanmak isterseniz verilen görevleri olabildiğince hızlı ve eksiksiz yapmalısınız. Yandex Toloka'nın günlük maksimum kazandırdığı miktar ise günlük 5 dolar. Ortalama birkaç saatinizi ayırarak bu parayı kazanabilirsiniz. Yandex Toloka görevlerini her gün düzenli olarak yerine getirdiğinizde ise aylık 500 TL gelir elde edebilirsiniz. Birden fazla kişiyle, farklı internet (mobil gibi) ve farklı bilgisayarla görevleri yaparak gelirinizi 2-3 katına çıkarabilirsiniz.

Yandex Toloka ile Para Kazanmaya Başlamak​

Toloka'nın kullanıcılardan herhangi bir beklentisi yok, yapmanız gereken görevleri özenli ve dürüst bir şekilde yerine getirmek. Üye olup para kazanmak isteyenlerde aranan herhangi bir kriter de yok. İsteyen herkes üye olup para kazanmaya başlayabilir. Görevler kendi dilinizde (Türkçe) veriliyor, eğer Türkçe dışında farklı bir dil biliyorsanız onu da belirterek görev sayısını arttırabilirsiniz. Bu sayede kazancınız da artacaktır.

Şimdi Yandex Toloka adresine gidin ve katıl butonuna tıklayıp bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde girin. Ardından telefon numaranıza bir kod gönderilecek, kodu da girdikten sonra anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlk etapta sizi denemek amaçlı eğitim görevleri verilebilir. Bu görevlerin açıklamalarını mutlaka okuyun! Doğru anladığınızdan emin olduktan sonra işe başlayın. Aksi takdirde düşük not alırsanız yeni görev alamayabilirsiniz, bu durumda tüm emeğiniz boşa gidecektir. Kısaca Toloka'dan görev istiyorsanız eğitimleri ve ilk etaptaki basit görevleri olabildiğince yüksek puanlarla bitirin. Sistem görevleri doğru anladığınızdan emin olduğunda size daha fazla ve kazançlı görevler verecektir.

Toloka Ne Tür Görevler Yapmamızı İstiyor?​

Kayıt olurken sizden bildiğiniz dilleri ve +18 görevleri yapıp yapamayacağınız sorgulanıyor. Bu ayarı daha sonra profil kısmından da değiştirebiliyorsunuz. Seçimlerinize göre size uygun görevler veriliyor.

Toloka'nın sizden genellikle yapmanızı istedikleri ise bir kurumun bilgilerinin (telefon, adres) doğru olup olmadığı ve değişip değişmediğinin sorgulanması (kurum görevlerinin genelde bizzat kontrol edilmesi isteniyor). Aranılan sorgu sonuca uygun mu, arama sonucundaki sorgu doğru girilmiş mi, verilen sonuçta hangi siteyi görmek isterdiniz gibi çeşitli basit görevler yapmanız isteniyor. Dikkat etmeniz gereken nokta açıklamaları okuyup anladıktan sonra görevi doğru şekilde yerine getirmek.

Yandex Toloka Görev Gelmiyor​

Görev gelmemesinin üç nedeni olabilir. Birincisi eğitim görevlerini yüksek puanla (en az 80) tamamlayamadınız ve sistem sizin bu işi anlamadığınızı düşündü. Yani görevleri olabildiğince düzgün bitirmek önemli. İkincisi +18 görev almadınız -ki görevlerin büyük kısmını oluşturur-. +18 görevleri almamanız takdirde büyük oranda görev kaybı yaşarsınız, eğer 18 yaşından büyükseniz ve Toloka'dan para kazanmak istiyorsanız almanızı tavsiye ederim, genellikle fazla cinsel içerikle karşılaşmıyorsunuz. Üçüncüsüyse görev sayısı bitmiş olabilir. Kotalı sistem olduğundan size aşırı derecede yükleme yapılmaz.

Toloka Ödeme Yöntemi ve Kazanç Örneği​

İnternetten para kazandırma yöntemlerinin çoğu sizlerin de bildiği gibi scam yani dolandırıcılık amaçlıdır. Fakat Yandex kurumsal bir şirket ve paranızı kuruşu kuruşuna ödeme garantisi verir. Yani görev yaptığınız sürece kazanmaya devam edersiniz ve hiçbir ödeme sorunu yaşamazsınız. Hesabınızdaki parayı çekebilmek için en az 1 dolar olması gerekiyor. Türkiye'deki kullanıcılara ödeme yapmak içinse yöntem Papara ve Paypal. İki hesap türünden birine sahipseniz Toloka'dan kolayca ödeme alabilirsiniz.

Hepinize bol kazançlar dilerim!
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt