WordPress v2.3 için WhatsApp Sohbet eklentisi

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 24 Gün
Mesajlar
881
WordPress için WhatsApp Chat eklentisi, WhatsApp deneyiminizi doğrudan web sitenize entegre etmenizi sağlar. Bu, müşterilerinizle bağlantı kurmanın ve etkileşime geçmenin en iyi yollarından biridir, doğrudan destek sunmanın yanı sıra güven inşa etmenin ve müşteri sadakatini artırmanın da yolu vardır.
DEMO
1.
2.
3.

WhatsApp eklentisi mobil demosu


WhatsApp Gutenberg Blok Demosu
Gutenberg WhatsApp Demosu


ÖZELLİKLERİ
ÇOKLU HESAPLARI DESTEKLEYİN
NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, görüntülemek için bir WhatsApp kutusuna üyelerinizin birden fazla hesabını eklemenizi sağlar. Müşteriniz sohbet etmek istedikleri bir destekçiyi seçebilir, kiminle sohbet ettiğini tam olarak bilir.

KOLAY ÖZELLEŞTİRİN
NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, web sitenizin stiline ve zevkinize uyacak şekilde WhatsApp kutusu için renk seçme seçenekleri sunar. Ayrıca, fotoğraf, ad etiketi ve iş unvanı ile zaman uygunluğuna bağlı olarak her bir kutu için her kutuyu özelleştirebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, düğme yeşil veya ayarladığınız başka bir renktir, aksi takdirde gridir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde yanıt vermediğinizde müşteriler yok sayıldıklarını düşünmezler. İlk etapta ayarladığınız uygun zamanı tam olarak bilirler.

DESTEK WPML
Site çok dilli misiniz? Endişelenme! Sitenizdeki dilleri kolay ve hızlı bir şekilde özelleştirmek için WPML, Polylang gibi herhangi bir WordPress çeviri eklentisini kullanabilirsiniz.

KISA KOD DAHİL
NinjaTeam WhatsApp Chat eklentisinin kısa koduyla, sitenizdeki herhangi bir yerde WhatsApp kutusunu görüntüleyebilirsiniz. Bir sayfa, bir yayın, bazı belirli sayfalar, yayınlar veya web sitenizin tamamı olabilir.

KODLAMA GEREKMEZ Kodlamanın
en zor kısmını aldık. UI / UX'i olabildiğince iyi tasarlamaya ve yapmaya zaman harcadık. Tek yapmanız gereken eklentiyi WordPress'e yüklemek, eklentiyi etkinleştirmek, mevcut tüm seçenekleri özelleştirmek ve Bitti!

Müşterilerinizle her zaman her yerde konuşmanın tadını çıkarın! Bu hiç bu kadar kolay olmamıştı ve potansiyel olası satışlarınızı kaybetmeyi bırakın!

NASIL ÇALIŞIR
Eklentiyi yükledikten sonra, üye hesapları veya telefon numaralarına veya grup sohbet bağlantılarına sahip destek aracıları ekleyerek WordPress sitenizdeki bir WhatsApp widget'ını veya düğmesini özelleştirmek için tüm ayarlara sahipsiniz.

Widget tüm sayfalarda veya yalnızca ayarladığınız istenen sayfalarda görünebilir. Ayrıca, WhatsApp düğmesini WooCommerce Sepete ekle düğmesinin altından da etkinleştirebilirsiniz.
Her hesabın, müşteri desteği sunmak için sitenizdeki herhangi bir yere kopyalayıp yapıştırabileceğiniz kendi kısa kodu vardır.
Bir müşteri sohbet etmek istediği bir hesabı tıkladığında, mobil cihazdaysa WhatsApp uygulamasına veya masaüstündeyse WhatsApp webine yönlendirilir.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt