WordPress Seyahat Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 14 Gün
Mesajlar
884
WordPress Seyahat Teması İndir Seyahat ve Turizm Acentası Web Siteleri için Duyarlı Bir Seyahat Yönetim Sistemi. Seyahat Acenteleri, Tur Operatörü, Seyahat Şirketi, Seyahat Kulübü, Seyahat listeleme Rehberi, Seyahat Fırsatları, Seyahat e-Ticaret, Tur Rehberleri ve Tur Paketleri için Çok Amaçlı Seyahat teması tasarımı.
Göçmenlik desteği, Vize ve Pasaport hizmetleri, Paket turlar, Balayı seyahati, Tatil Planlama ve Tatil Gezileri, Uçuş Rezervasyon acentesi, Sağlık turizmi seyahat endüstrisi ve Seyahat iş programı için Travel Hub WP Teması. Spa, Wellness Resort, Otel Rezervasyonu ve Rezervasyon, Macera Seyahati Destinasyon Kaşifi ve Turları, Yat gezisi, Yelken Kiralama, gemi seyahati, Aile ve kurumsal seyahat ve turizm, Gezgin İnceleme Blog Şablonu.
Tam teşekküllü bir blog, galeri ve tamamen duyarlı tasarım, Mega Menü, sınırsız düzen seçenekleri, bbpress forumu, tonlarca kısa kod; Olasılıklar sonsuzdur! Müşterileriniz için tüm paket türlerini çok sütunlu tasarımla öne çıkarmak için WooCommerce üzerinde çalışan paket posta türüyle birlikte gelir. Gelişmiş arama ve sıralama yoluyla paket filtreleme mevcuttur. Oteller, Yerler ve Galeri için Güçlü Özel Gönderi türleri ile otelleri, yerleri kullanmak ve özelleştirmek, yönetmek, aramak gerçekten kolaydır. Rezervasyon, listeleme ve tanıtım için daha fazla modül sunmayı planlıyoruz. Bu tam dolu bir Seyahat İşi Temasıdır, bununla neredeyse her şeyi inşa edebilirsiniz….

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt