WordPress Marangozcu Teması Ücretsiz İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 21 Gün
Mesajlar
881
WordPress Marangozcu Teması Ücretsiz İndir bir yenileme veya inşaat şirketi web sitesi oluştururken sizin için tüm ev işlerini yapacak.

Büyük ve küçük tüm kasabalarda tamirci hizmetleri verilmektedir ve sıhhi tesisat hizmetleri, marangoz ve elektrikçi hizmetleri, bina ve inşaat, ev yenileme ve küçük onarım dahildir.

Bazı yenileme projesi, elektrik onarım ve sıhhi tesisat hizmetleri veya hatta büyük inşaat veya bina projesi için fiyat hesaplamasına izin veren son derece bilgilendirici ve profesyonel görünümlü bir web sitesi ile tamirci ve bakım hizmetleri satmak çok daha kolay olacaktır.

Tamirci Hizmetleri bir endüstriyel WordPress teması ve işiniz için harika bir yardımcı olacak – yönetimi kolay, çok güçlü ve son derece yararlı destek yardımı ile.

Tamirci Hizmetleri İnşaat ve Marangoz WordPress teması da tam WooCommerce entegrasyonuna sahiptir, böylece doğrudan web sitenizde bina ve yenileme araçları satabilir ve hatta sıhhi tesisat, elektrik, marangozluk ürünleri için bir çevrim içi mağaza oluşturabilirsiniz.

Özel Yönetici paneli – ilk WordPress yöneticisini, çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve bir reklam ajansı web sitesi veya tasarım portföyü web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum özelleştirme esnekliği sağlamak için büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, başarılı bir web sitesinin arama motorları tarafından başarıyla taranıp dizine ekleneceği anahtar noktalardan biridir.

Yararlı Müşteri desteği – Seo Dostu Tasarım Desteğimiz her zaman müşterilerimiz tarafından hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve etkili sorun giderme sağlayarak web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece bir acemi bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Daha da kolaylaştırmak için yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü.

Özel Widget’lar – tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonu içerir.

Katman Kaydırıcı ve Devrim Kaydırıcı – inşaat ve endüstriyel hizmetler ve tamirci yardımı için bu bakım, yenileme ve marangoz teması, iki popüler kaydırıcı eklentisi, bir Katman ve Devrim Kaydırıcısı ile birlikte gelir ve her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahiptir. Onları satın almaya gerek yok, hepsi burada!

Özel Form Oluşturucu Aracı – Cmsmasters ekibi, moda ajansları, model ajansı web siteniz için modeller için başvuru formları oluşturmanıza olanak tanıyan özel bir form oluşturucu aracı oluşturdu.

99+ Özel Kısa Kodlar – 99+ Özel Kısa Kodlar sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Yazı Türleri – Özel Projeler ve Profiller yazı tipi, herhangi bir kategori ve amaç için web siteleri için mükemmel bir kombinasyon!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır, kolayca eklenebilir ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen – Tamirci Hizmetleri – İnşaat, Marangoz ve Yenileme WordPress Teması, geniş ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünü tüm cihazlarda mükemmel hale getirecek duyarlı bir düzene sahiptir.

Retina ekranlar, web sitelerine özel talepler getirir ve iyi günler teması, tüm retina ekranlarında üstün performans gösterecek şekilde geliştirilir ve web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlar.

WordPress için Gelişmiş SEO – bu ev yenileme, inşaat ve sıhhi tesisat WordPress teması, tüm web sitesi içeriğinize önemli SEO meta verilerini kolayca eklemenize izin veren, her sayfa ve yazı için fantastik Özel SEO seçeneklerinin yanı sıra optimize edilmiş bir kod ve yapıya sahiptir.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve yayın için özel bir arka plan belirleyebilir ve genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrarlama türünü ve konumunu ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana gezinme ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları web sitenizin görünümünü şirket stilinize uyarlamanızı sağlar. Menü öğelerinizin her birine herhangi bir renk ayarlayabilirsiniz.

Bir ev yenileme şirketi, inşaat şirketi, endüstriyel veya sıhhi tesisat bakım hizmetleri için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa , Handyman Services WordPress Tema sizin için işi yapacaktır.
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt