Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
4 Yıl 17 Gün
Mesajlar
884
Wordpress Köy Dernek Belediye Teması İndir Modern bir belediyenin tüm temel ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır . TownPress, yerel hava durumu widget'ı, liste dizini , yaklaşan etkinlikler , şehir belgeleri , galeriler , forumlar (bbPress eklentisi aracılığıyla) ve daha fazlası gibi çok özel özellikler sunar . Şehriniz veya kasaba web sitesi portalınız için harika bir tema

Özellikler listesine gelince, her iki tema da neredeyse aynı. Her ikisi de olaylar, dizin listeleri, belgeler, galeriler, kişi dizini ve bildirimler için temel LSVR eklentileri ile paketlenmiştir . Her iki temanın arka ucu neredeyse birbirinden ayırt edilemez. Aynı şey kod kalitesi için de geçerlidir. TownPress, Pressville'den iki yıl önce yayınlanmış olsa da (bu yüzden biraz eski olduğunu düşünebilirsiniz), TownPress 2.0 güncellemesi Ocak 2018'de yayınlandı. Bu büyük güncelleme temelde temanın sıfırdan tamamen yeniden işlenmesiydi . İkisi ile muhtemelen karar vermeniz gereken arasındaki en büyük fark tasarımdır.

Pressville Eğer belediye ya da genel olarak bazı güzel stok fotoğraf çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraflar varsa mükemmel bir seçimdir. Sitelerinin daha çok şehri potansiyel turistlere veya ziyaretçilere göstermeye odaklanmasını isteyen büyük belediyeler için idealdir. Tüm sayfa öğeleri arasında çok fazla boşluk vardır, bu nedenle her şey kendi başına öne çıkar ve hiçbir şey dağınık değildir, bu da daha modern bir görünüm oluşturur.

Öte yandan, TownPress , esas olarak sakinlerine olabildiğince fazla bilgi sağlamayı amaçlayan belediye siteleri için harika bir temadır. Aynı anda iki kenar çubuğunu kullanabilirsiniz ve daha yüksek bir metin yoğunluğu vardır, böylece sayfalarınızı kaydırmak için çok uzun hale getirmeden birçok bilgiyi görüntüleyebilirsiniz. Bu, belediye temasına daha geleneksel bir yaklaşımdır, özellikle web için uygun çok sayıda yüksek kaliteli fotoğrafa sahip olması gerekmeyen küçük belediyeler için harikadır.

Akılda tutulması gereken iyi şey, her iki tema arasındaki geçişin oldukça kolay olmasıdır . Bir temada oluşturduğunuz haber gönderileri, etkinlikler, belgeler, bildirimler, dizin listeleri ve galeriler gibi tüm temel içeriğiniz diğerinde de mevcut olacaktır (ileride birinden diğerine geçmeye karar vermeniz durumunda).

Diğer Önemli Özellikler

  • Başlık haritası, dizin listeleme haritaları ve etkinlik konumu haritaları için Google Maps , Mapbox ve Open Street Map desteği
  • İle uyumlu WordPress blok editörü (Gutenberg) , Elementor ve WPBakery Sayfa Oluşturucu
  • Temiz kod - bir alt tema ile kolayca özelleştirilebilir
  • Modüler gönderi türleri - ihtiyacınız olmayan gönderi türlerini devre dışı bırakabilirsiniz
  • BbPress eklentisi desteği
  • Mobil uyumlu tasarım
  • Demo içeriği dahil
  • Çocuk teması dahil
  • Özel renk şemaları
  • Çeviri dosyaları dahil

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt