Wordpress Hastane Teması Ücretsiz Full İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 21 Gün
Mesajlar
881
Wordpress Hastane Teması Ücretsiz Full İndir size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve aile hekimliği veya hastane ve sağlık bakımı için bir tıbbi klinik web sitesi veya web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum kişiselleştirme esnekliği sağlayan ilk WordPress yöneticisini genişlettik Web sitesi.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, başarılı bir web sitesi için arama motorları tarafından başarılı bir şekilde taranacak ve dizine eklenecek önemli noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor, etkili sorun giderme sağlıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema belgeleri tüm olası soruları kapsar, böylece yeni başlayanlar bile makul bir zamanda harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştırır.

Özel Pencere Öğeleri – tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel pencere koleksiyonu içerir.

Layer Slider & Revolution Slider – bu işletme ve teknoloji teması, iki popüler slider eklentisi ile birlikte gelir. Layer ve Revolution Slider, hem üstün işlevsellik hem de nefes kesici etkilere sahiptir. Onları satın almaya gerek yok, hepsi var!

wordpress Hastane Doktor Teması Ücretsiz Full İndir Özel Form Oluşturucu Aracı – Cmsmasters ekibi, tıbbi anketler ve sağlık anketleri, tıbbi kliniğiniz için iletişim formları oluşturmanızı sağlayan özel bir form oluşturucu aracı oluşturdu.

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri – Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, herhangi bir kategorideki ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen – doktorlar, hastaneler ve sağlık kurumları için bu Tıbbi ve Sağlık WordPress Teması, ekran genişliğinize cevap verecek ve geniş ekranlı ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel bir görünüm kazandıracak duyarlı bir düzen sunar.

WordPress için Retina Ready Teması – Retina ekranları web sitelerine özel talepler ortaya koyuyor ve tüm retina ekranlarında üstün performans gösterecek şekilde web sitenizin öğeleri için üstün sunum kalitesi sağlamak için iyi gün teması geliştirildi.

WordPress için Gelişmiş SEO – bu sağlık hizmeti ve tıbbi wordpress teması, optimize edilmiş bir kod ve yapıya ve ayrıca her sayfa ve gönderiler için harika Özel SEO seçeneklerine sahiptir, böylece tüm web sitenizin içeriğine kolayca önemli SEO meta verileri eklemenizi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan belirleyebilir ve genel olarak web sitesinin tamamını tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumunu ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyon ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirket tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir aile doktoru, sağlık kurumu, hastane sağlığı blogu, tıp kliniği, diş hekimi kliniği için bir web sitesi oluşturmanız gerekirse , bu tıbbi tema mükemmel bir seçimdir.
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt