WordPress Fayans Döşeme Teması full ucretsiz indir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 21 Gün
Mesajlar
881
WordPress Fayans Döşeme Teması full ucretsiz indir Çini Max tema gelişmiş özellikleri ve esneklikten yararlanmanızı sağlar. Çini Max tema WordPress Customizer kullanarak tema geliştiricileri için nihai araç kiti olan Kirki araç seti ile birlikte geliyor. Sadece kodu soyutlayarak herkesin güzel ve anlamlı bir Kullanıcı Arayüzü UI tasarlaması kolaydır.

ZAMANDAN TASARRUF:
Projeleriniz için yapılandırma ekleyebilme kolaylığı Kirki’nin en kullanışlı kısmı. Ek olarak, harika olan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur! Paneller ve bölümler oluşturun. Kirki araç setini kullanarak kolaylıkla alanları özelleştirin ve ekleyin.

UNYSON:
Çini Max, yapılandırması kolay olan ücretsiz bir Eklenti olan Unyson ile birlikte gelir. Arka uçtan çok hızlı ve kolay çalışacak bir uzantı paketi ile olduğu gibi Sürükle ve Bırak çerçevesini sunuyor . Unyson’u kullanarak, geçiş için demo içeriğini arşivlemenin yanı sıra, demo içeriği yedekleyebilir ve alabilirsiniz. Unyson’da görüntü ve video için 3 adet dahili sürgü ile geldiğinde ayrı sürgü eklentileri gerekmez. Dahası, menü yapılandırmalarınızı bir açılır menü olarak görüntülemek için inanılmaz Mega Menü oluşturabilirsiniz. Ek olarak, Unyson’u kullanarak dinamik eklenti oluşturabilir, portföylerdeki animasyonları, formları, kırıntıları, SEO analizlerini, geri bildirimleri ve olay yönetimi fonksiyonlarını bu Eklentileri seçmeden filtreleyebilirsiniz!

GOOGLE HARİTALAR:
Duyarlı stil Google haritalarını kullanarak, duyarlı ve stilli haritaları kolayca ekleyebilirsiniz. Eklenti, her haritada birden fazla işaretleyiciye ve her sayfada birden çok haritaya izin verir. Google Haritalar, 50 renkli harita stiliyle birlikte bir kısa kod oluşturucu ile birlikte gelir. Kısa kodun oluşturulması çok kolaydır ve harita kullanımı çok kolaydır. Ek olarak, önceden oluşturulmuş bir kısa kodu kolayca düzenleyebilirsiniz! WP Mağaza Bulucu, güçlü ve kullanımı kolay bir konum yönetim sistemidir. Haritanın görünümünü özelleştirebilir ve giriş alanları için özel etiketler sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar sonuçları yarıçapa göre filtreleyebilir ve yönetici panelinde ayarlanan dilde yakındaki mağazalara giden yol tariflerini görebilir.

İLETİŞİM FORMU 7:
Döşeme Max, formunuzda sınırsız sayıda giriş satırı alanına sahip birçok form tasarlayabileceğiniz İletişim Formu 7’yi sunar. Kendi formlarınızı tasarlayabilir, spam’i sınırlayabilir ve dönüşümü artırabilirsiniz. Bir siteyi çalıştırırken, zaman zaman yapılandırılacak formlar için farklı gereksinimler olabilir. İletişim Formu 7 hepsini idare eder.

TASARIMLAR TEMEL ÖZELLİKLER EKLENTİSİ:
Çini Max bu Eklenti ile birlikte geliyor. DesignThemes’in temel özelliklerini uygulamak için tasarlanmış basit bir WordPress eklentisidir. Bu eklentinin 1.0 sürümü, DesignThemes tarafından temalara entegre edilmiştir. Sonuç olarak, sayfa düzenlerini tasarlayabilir ve siteyi bu Eklenti ile kolayca yapılandırabilirsiniz.

ENVATO PAZARI:
Çini Max, Envato Market Eklentisi ile birlikte gelir. Envato Market eklentisini kullanarak, ThemeForest & CodeCanyon’dan satın alınan WordPress temalarını ve Eklentilerini kolayca yükleyebilirsiniz. Güvenli bir OAuth kişisel belirteci kullanarak Envato Market API’sini bağlamanız yeterli. WordPress, temalarınız ve Eklentileriniz yüklendikten sonra periyodik olarak güncellemeleri kontrol eder. Bu nedenle, daha önce satın aldığınız tema bir güncelleme ile geldiğinde, yapmanız gereken tek şey Envato Market’teki güncelleme düğmesini tıklamanız ve temalarınız ve Eklentileriniz herhangi bir sorun olmadan güncellenecektir!

KATMANLI KAYMAK:
LayerSlider, premium çok amaçlı bir animasyon platformudur. Tile Max, bu Eklentinin entegrasyonu ile birlikte gelir, böylece şaşırtıcı Sürgü’leri, resim galerilerini, akıllara durgunluk veren efektler, açılış sayfaları ve hatta tam bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Layer Slider’ı kullanarak sitenizde harika animasyonlu içerik oluşturun.

SLİDER DEVRİMİ:
Döşeme Max, içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen yenilikçi, duyarlı bir WordPress Slider Plugin olan Slider Revolution’ı sunar. Bir Slider, Carousel, Kahraman Sahnesi veya hatta bir Ön Sayfa olsun, görsel, sürükle ve bırak editörü, kendi hikayelerinizi zaman kaybetmeden anlamanıza izin verir! Modern ve Mobil Dostu Sunumlar oluşturun. Bu animasyonlu içerik oluşturma araçlarını kullanarak içerik oluşturmak, sitenizin diğer sitelere üstünlük sağlayacağını garanti eder. Düşündüğünden daha kolay.

GÖRSEL BESTECİ:
Görsel Besteci, bir sitenin basit bir Sürükle ve Bırak işine dönüştürülmesini sağlar ve herkesin eline geçmeyi çok ister. WYSIWYG kullanarak ne görürsen, arayüz elde edersin, web siteni profesyonel gibi tasarlaman çok kolay!

GÖRSEL BESTECİ ULTİMATE EKLENTİSİ:
Simge kutuları, model Açılır Pencereler, Bilgi Kutusu, Etkileşimli Afiş, Flip Box, Bilgi Listesi ve Sayaç gibi Görsel Besteci premium eklenti öğeleri içerir. Hepsinden iyisi – kullanıcıların özel simge yazı tiplerini yüklemelerine / silmelerine olanak sağlayan bir Yazı Tipi Simge Yöneticisi sağlar. Paralaks, Video Arka Planlar, Sıra efektleri, CSS3 animasyonları, simge fontları ve çok daha fazlası!

KODLAMAYA GEREK YOK:
Sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu, kodlama bilgisi olmadan herkesi bir tasarımcı yapar! Görsel bestecinin gücü, Tile Max Temasına entegre edilmiştir. Visual Composer ve özel Tile Max kısa kodları sayesinde birkaç dakika içinde birkaç tıklamayla hızlıca sayfalar oluşturun.

WOOCOMMERCE:
WooCommerce, güzel bir şey satmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir e-ticaret eklentisidir. WordPress ile sorunsuz bir şekilde bütünleşmek üzere inşa edilen WooCommerce, hem mağaza sahiplerine hem de geliştiricilere tam kontrol sağlayan dünyanın en sevilen e-ticaret çözümüdür. WooCommerce Eklentisi, sitenizi yapılandırdığınız anda çevrimiçi satış yapmanızı ve birden fazla para biriminde ödeme almanızı sağlar!

WORDPRESS İTHALATÇISI
Tek tıklamayla demo içe aktarmayı kullanarak, tüm demo içeriğini indirebilir ve logonuzu ekledikten ve güvenlik gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirdikten sonra kendiniz olarak kullanabilirsiniz.

GÖRÜNTÜ YENİDEN OLUŞTUR VE KIRP SEÇ:
Bu Eklenti, görüntüleri yeniden oluşturmanıza ve kırpmanıza olanak sağlayan iki özel düğme ekler. Ayrıca, başvuruda kayıtlı görüntü boyutları ve görüntüler için her görüntü boyutunun durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Ek olarak, bu Eklenti ayrıca Eklentiyi genel veya belirli posta tipi ekli görüntüler için yapılandırmanıza izin veren “Ayarlar” a bir alt menü de ekler. Bu Eklenti ayrıca geliştirici modunun gerekirse hata ayıklama yapmasını sağlar.

AKIŞ ANTİSPAM:
Akismet anti-spam milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılır, çünkü Akismet spamcılardan en iyi korumayı sunar. Sitenizi uyurken bile korumanızı koruyan Akismet’i kullanarak blogunuzu spam’den koruyun! Akismet ile başlamak kolaydır. Akismet eklentisini etkinleştirin ve Akismet Ayarları’nda API anahtarınızı ayarlayın. Basit değil mi?

KISA KODLAR BOLCA:
Döşeme Max, sekmeler, akordeonlar, düğmeler ve araç ipuçları gibi modüllerinizi yapılandırmak için bir dizi kısa kod sunar. Tile Max’te sunulan kısa kodlar çok şaşırtıcı. Neredeyse akla gelebilecek her ihtiyaç analiz edildi ve bu kısa kodlar dahil edildi. Sitenizin Bloknotlar, Düğmeler ve Listeler, Atlıkarınca, Sütunlar, İletişim Bilgileri, İçerik Kısa Kodları, Özel Mesajlar, Süslü Kutular, İkon Kutuları, Resim Yazılı, Çeşitli, Sayı Sayacı, Fiyat Tablosu, İlerleme Çubuğu, Sekmeler ve Geçişler için tüm gereksinimleri , Takım, Görüşler, Carousel Görüşler, Zaman Çizelgesi ve Tipografi.

TİPOGRAFİ:
600’den fazla Google webfonts ve FontAwesome simgeleriyle, sitenizdeki herhangi bir rengi veya boyutu ayarlayabilir ve sayfalarınızı istediğiniz zaman tasarlayabilirsiniz. Tipografi alanına Google Fonts ekleyerek profesyonel bir tasarımcı olacaksınız. Ayrıca, kullanıcılarınıza yardımcı olmak için ipuçları da ekleyebilirsiniz.

 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt