Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 21 Gün
Mesajlar
881
Wordpress Emlak Teması İndir MyHome , müşterilerinizin kullanmayı seveceği harika ve sezgisel Emlak web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz birinci sınıf bir Emlak WordPress temasıdır. Esnek ve yenilikçi MyHome, önceden kodlama bilgisi gerektirmediğinden şık, kullanıcı dostu web siteleri oluşturmanızı kolaylaştırır.
Özellikleri
Gelişmiş Arama İşlevselliği - Arama formları Emlak sektöründe kritik öneme sahiptir, bu nedenle MyHome arama işlevini test etmek ve geliştirmek için yüzlerce saat harcadık. Sonuç? Müşterilerinizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilen, özel kriterlerine göre mülk aramalarına olanak tanıyan sağlam ve esnek bir arama motoru.
Anında Sonuçlar - Siz yazarken arama sonuçları güncellenerek size potansiyel seçenekler sunar ve ziyaretçinizi birden çok arama girişinin zorluğundan kurtarır. Başka hiçbir yerde bulamayacakları bir kullanıcı deneyimi sağlayarak kullanıcıları elinizde tutun ve hemen çıkma oranınızı en aza indirin.
Harita Aramaları - Ek filtreleme yetenekleriyle web sitenize Google Haritalar ekleyin. Tamamen dinamiktir ve Google Street View ile entegredir.
Klasik Aramalar - Ziyaretçileri tüm mevcut mülklerinizin bir listesiyle özel sayfaya yönlendiren klasik bir arama formu oluşturun. Ana sayfanızda biraz yer ayırın ve müşterilerin siz, şirketiniz, referanslar veya özel teklifler hakkında görmesini istediğiniz diğer bilgileri görüntüleyin.
İlgili Alanlar - Gelişmiş arama motorları doğal olarak birçok seçenek alanı sağlar. Akıllı arama motorumuz, mülk türü seçimine göre fazlalığı ortadan kaldırır, böylece ziyaretçilerinizin yalnızca gereksinimleriyle ilgili bölümleri doldurmaları gerekir.
Alan İlişkileri - Şehir alanınızı Sokak alanınıza bağlamanız mı gerekiyor? Arama seçeneklerinizi otomatik olarak filtrelemek ve daha hızlı, daha kullanıcı dostu bir deneyim oluşturmak için arama alanları arasında sınırsız sayıda ilişki oluşturun.
Kaydedilmiş Aramalar - Hiç kimsenin her gün arama sonuçlarında gezinmeye vakti yok. Kaydedilen aramalar, müşterilerinizin kriterlerine uyan özellikler MyHome web sitenizde göründüğünde bir e-posta bildirimini tetikler.
Kaydırıcılar - Tam entegre mülk kaydırıcıları, size en muhteşem mülklerinizi herhangi bir sayfada gösterme fırsatı sunar. Müşterilerinizden biraz daha fazla sevgiyi hak eden mülkleri vurgulayın. Ek olarak sekiz MyHome'a özel giriş kaydırıcısı.
Emlak Videoları - Bir resim bin kelimeye bedeldir ve video size her iki dünyanın da en iyisini verir! Otomatik olarak duyarlı video oluşturmak için YouTube, Vimeo, Facebook bağlantıları ekleyin veya bir .mp4 dosyası yükleyin.
Özellik Sanal Turu - Herhangi bir tur sağlayıcısından Sanal Turu görüntülemek için bir iFrame veya yerleştirme kodu ekleyin.
Özellik Ekleri - Word belgeleri, PDF'ler veya görüntü dosyaları gibi müşterilerinizin ihtiyaç duyabileceği tüm ek dosyaları yükleyin.
Yapışkan Kenar Çubuğu - İletişim formunuzu ve kullanıcı profilinizi ekranın bir tarafına yapıştırarak daha görünür hale getirin, böylece kullanıcılarınız ilgilerini çeken bir mülk görür görmez sizinle kolayca iletişim kurabilirler.
Yakındaki Özellikler - Emlak sayfalarınıza, mahalledeki diğer mülkleri gösteren bir harita ekleyin. Sayfa tıklamalarını en üst düzeye çıkarmak ve potansiyel müşteri sayısını artırmak için yönetici panelinizde arama yarıçapının boyutunu seçin.
Simge Entegrasyonu - Metin basittir, ancak sayfanızda çok yer kaplayabilir. Yatak ve banyo sayısını belirtmek, yerden tasarruf etmek ve tarama deneyimini kolaylaştırmak için mülk kartlarınızdaki veya sayfanızdaki simgeleri kullanın. MyHome, kullanımınız için benzersiz bir entegre Gayrimenkul simgeleri ve yazı tipleri koleksiyonu sunar.
Kullanıcı Rolleri - Aracılardan Alıcılara kadar, kullanıcılarınızın farklı görevleri gerçekleştirmek için farklı erişim düzeylerine ihtiyacı vardır. Kullanıcı rollerini şirket yapınıza göre ayarlayın ve özelleştirin - erişim düzeyi size bağlıdır. Kullanıcı rolleri dahil: Temsilci, Ajans, Alıcı ve Süper Temsilci.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) - SEO, herhangi bir WordPress teması için bir zorunluluktur, ancak bunu bir adım öteye taşıdık. MyHome, optimize edilmiş başlıklar ve web siteniz için otomatik olarak ek benzersiz sayfalar oluşturan arşiv sayfaları ile Google'ın içeriğinizi anlamasına yardımcı olur. MyHome ayrıca SEO sıralamanıza ekstra destek sağlamak için Yoast eklentisini tam olarak destekler.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt