WordPress Dil Merkezi ve Eğitim Kursları Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
WordPress Dil Merkezi ve Eğitim Kursları Teması İndir Lingvico , çağdaş, temiz ve yeni tasarıma sahip modaya uygun ve şık Eğitim Merkezi ve Eğitim Kursları WordPress temasıdır. Lingvico , dil merkezi ve özel ders hizmetlerinin yanı sıra kolejler ve okullar gibi eğitim kurumları, hem fiziksel hem de çevrimiçi eğitimler ve kurslar için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, dil merkezleri bürosu, özel ders hizmetleri ajansı vb. İçin çalışır.
ema, özel yazı tipi entegrasyonu nedeniyle farklı türlerde kurslar ve sınıflar sunan okullar için iyidir. Zarif bir tasarım, kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmanızı çok kolaylaştıran Elementor Sayfa Oluşturucunun en son sürümüyle uyumludur. Bunun yanı sıra, Essential Grid, Slider Revolution vb. Gibi premium eklentilerle uyumludur. Ayrıca, programınızı kolayca yönetmenize ve görüntülemenize yardımcı olacak kurslar servis modülünü (güçlü bir LMS eklentisi olan Learnpress aracılığıyla) ekleme şansınız da vardır. müşterilerinize eğitim kursları.

Lingvico'da çok sayıda hazır sayfa, blok ve kısa kod vardır. Böylece herhangi bir kodlama becerisi gerektirmeden eğitim odaklı herhangi bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Sadece hazır modülleri kullanın. Üstelik tema SEO için optimize edilmiş , Retina'ya hazır ve% 100 duyarlı. Bu harika özellikler sayesinde Lingvico, en iyi eğitim ve öğrenim merkezi çözümüdür!

Lingvico'nun Temel Özellikleri
  • Profesyonel tasarım
  • Tek Tıkla demo kurulumu
  • Modern, Esnek, Özelleştirilebilir
  • WordPress 4.0+ Test Edildi ve Onaylandı
  • HTML5 ve CSS3 koduyla oluşturulmuştur
  • Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: FireFox, Safari, Chrome, IE11 +
  • Slider Revolution ve Swiper Slider dahildir
  • Retina Görüntü Desteği
  • Kullanıcı menüsü ve Ana menü desteği
  • Etkileşimli Ajax Araması
  • Esnek Renkler ve Tipografi
  • Düzen Özellikleri:
    • % 100 Duyarlı ve Mobil uyumlu
    • Kutulu ve Tam Genişlikte sayfa düzenleri
    • Elementor Sayfa Oluşturucu desteği - herhangi bir sayfa içeriğini kolayca değiştirin
    • Elementor Sayfa Oluşturucu'da Üstbilgi ve Altbilgi Düzenlerini Özelleştirin
  • Gelişmiş Blog Ayarları:
    • Çoklu Blog Stilleri
    • Esnek Düzen Seçenekleri
    • 20+ Animasyon Sonrası
    • Özelleştirilebilir Blog Beslemesi (gönderi türleri veya kategorileri arasından seçim yapın)
    • İlgili Yazılar Bölümü
  • Güçlü Tema Çerçevesi:
    • Devralma ve Geçersiz Kılma Sistemini Ayarlama
    • 750+ Özelleştirici Seçeneği
    • Özel Gönderi Türleri
    • Özel Widget Setleri
    • Özel Kısa Kodlar
    • Özel Tema Seçenekleri Paneli
    • En iyi performans için optimize edildi
    • ...ve daha fazlası!
  • Eklenti Uyumluluğu:
    • Elementor