Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Wordpres haber Botu Ücretsiz İndir 1yuz.com ailesi Olarak Sizlere Wordpress Haber Botunu Sunuyorum.
Bir Çok Haber Sitesinden Haberleri otomatik Çekip Sitenizde yayına Sokabilirsiniz.
Kurulum Çok Basit İndirip Eklenti Sayfasından Yüklemeniz Yeterli Olacaktır.
Haber Çekmek İstediğiniz Gazete Ve Grubu Seçin Yeter Haberler önünüze Direk Gelecektir Sitenize Eklemek İstediğiniz Haberleri Kendiniz Seçip ekleyebilirsiniz.​

Aşadaki Bot Harıcı Bu Linkteki Bot Yeni Botumuzdur videolu anlatımı Ve Tüm sistemleri Uygundur.
1yuzhaberbotu.png

YORUM VE BEĞENİ ATMAYI UNUTMAYIN. :)
İstekler Üzerine ikinici Botumuz yayında.

Son düzenleme:

Drum_solo

Üye
Ticaret - 0%
Valla çok teşekkür ederiz, incelemek için indirdim hemen, faydalı olmuş elinize sağlık.

Drum_solo

Üye
Ticaret - 0%
Bu tür haber botlarından haber çekmek için yasal şartlar, koşullar nelerdir bilgisi olan var mı? Telif v.b. konularda?

Veotre

kurumsal
Ticaret - 0%
Wordpres haber Botu Ücretsiz İndir 1yuz.com ailesi Olarak Sizlere Wordpress Haber Botunu Sunuyorum.
Bir Çok Haber Sitesinden Haberleri otomatik Çekip Sitenizde yayına Sokabilirsiniz.
Kurulum Çok Basit İndirip Eklenti Sayfasından Yüklemeniz Yeterli Olacaktır.
Haber Çekmek İstediğiniz Gazete Ve Grubu Seçin Yeter Haberler önünüze Direk Gelecektir Sitenize Eklemek İstediğiniz Haberleri Kendiniz Seçip ekleyebilirsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 190

YORUM VE BEĞENİ ATMAYI UNUTMAYIN. :)
Teşekkür ederim hizmetiniz için.

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Valla alışkanlık :D normal de forumlarda hep üyelik ister ya hani bende öyle olacak zannettim.
iyi Olmuş aramıza katılmış oldunuz Ticaret yapabilir ücretsiz Sitenizi tanıtabilirsiniz.
İsterseniz Profilinizi Porfil Kısmında Dogrulama Yaparakta Mavi tik alabilirsiniz

mute8100

silver üye
Ticaret - 0%
iyi Olmuş aramıza katılmış oldunuz Ticaret yapabilir ücretsiz Sitenizi tanıtabilirsiniz.
İsterseniz Profilinizi Porfil Kısmında Dogrulama Yaparakta Mavi tik alabilirsiniz
Sakıncası yoksa forum scripti olarak ne kullanıyorsunuz. Xenforo mu

Ticaret - 0%
Denemek için indirdim. Gerçekten başarılı bir eklenti olmuş yapan kişinin eline sağlık güncel haberleri sayesinde yayınlama fırsatı yakaladım büyük bir yükten kurtardı. Bir öneri olarak haberi çektiği linki de isteğe göre paylaşma da eklenebilir.Örnek olarak haberin sonuna Kaynakça : ... diyebilir tabi yayınla kısmında soracak şekilde

tersosmos

Üye
Ticaret - 0%
bir deneyelim bu botun direk başka bir siteden örneğin bizim seçeceğimiz bir siteden çekeni var mı?

-Patron-

Üye
Ticaret - 0%
hocam haber sitemde manşet seçeneğini işaretleme olayını nasıl ekleyebilirim bota
4C7DE.jpg

şurada işaretlediğim yerde bir checkbox olarak ekleme şansım var mı ? php kodunu verebilir misiniz

4R6gr.jpg

Son düzenleme:

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
hocam haber sitemde manşet seçeneğini işaretleme olayını nasıl ekleyebilirim bota
4C7DE.jpg

şurada işaretlediğim yerde bir checkbox olarak ekleme şansım var mı ? php kodunu verebilir misiniz

4R6gr.jpg
Bizdeki Bot Zaten mahset Kategorsini etiketlediniz Mi ordada cıkar Farklı Bot Yazılımlarına birşey diyemem

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt