Woldpres The7 E ticaret temasi ücretsiz İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
881
Woldpres The7 E ticaret temasi ücretsiz İndir The7, bugüne kadar piyasada bulunan en özelleştirilebilir WordPress, Elementor ve WooCommerce temasıdır. Size başka hiçbir temanın eşleşemeyeceği yaratıcı özgürlük verir. Yeni başlayan veya profesyonel, web sitesi sahibi, yaratıcı bir profesyonel veya dijital ajans olmanız fark etmez - The7 herkese muazzam bir güç ve benzersiz değer sunar.

The7, Elementor ve WooCommerce ile sinerji içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak bu, parçaların toplamından çok daha fazlasıdır!
Vanilya Elementor ile bir web sitesi başlığı oluşturmayı veya bir ürün sayfasını özelleştirmeyi denediyseniz, bunun ne kadar acı verici olduğunu bilirsiniz. Ama The7'de değil. Benzersiz başlıklar, ürün listeleri ve ayrı sayfalar oluşturmak için kapsamlı bir araç seti hazırladık; web sitenizin tam anlamıyla herhangi bir bölümünü hedefleyebilirsiniz. Ve bunu tek satır kod yazmadan yapın.

The7'nin sunduğu özelleştirme düzeyiyle eşleşebilecek bir tema, eklenti veya başka bir araç bulamazsınız.

The7, modern, çok amaçlı bir temadan beklediğiniz tüm özellikleri ve çok daha fazlasını bir araya getiriyor! İşte bunlardan bazıları :

ThemeForest.net'te Elementor için 1 Numaralı Satış Teması

The7, ThemeForest'te Elementor için en popüler temadır. 270.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilmektedir. Bu da The7'nin çok iyi test edilmiş, güvenilir olduğu ve diğer temaların sahip olmadığı özellikleri sunduğu anlamına gelir.
Üstelik PRO Elements - Elementor Pro'nun ücretsiz alternatifiyle tamamen uyumludur. Böylece ciddi miktarda $$ tasarruf edebilirsiniz!
Bu nedenle bir Elementor teması arıyorsanız The7 en iyi seçimdir.

HIZLI !

Çok amaçlı WordPress temaları doğası gereği yavaştır. Ne kadar çok özelliğe (çoğunlukla kullanılmayan) sahipseniz, web siteniz o kadar yavaşladığından bu mantıklıdır.
The7, ücretsiz Fast Velocity Fast Minify eklentisiyle derin entegrasyona sahiptir. Web sitesinin HTML, CSS ve JS kodunu sayfa sayfa optimize eder, bu da son derece hızlı web siteleri ve mükemmel Google Sayfa Hızı derecelendirmeleri sağlar.

Projenize Hızlı Başlamak için Önceden Hazırlanmış Web Siteleri

Önceden hazırlanmış Web Siteleri (veya Demo Siteleri) yalnızca tema özelliklerini ve yeteneklerini sergilemekle kalmaz, aynı zamanda web siteniz için bir temel olarak da kullanılabilir. Bunları karıştırıp eşleştirebilir, yükleyebilir ve kaldırabilir, tek tek sayfaları içe aktarabilir ve bunları ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize göre tamamen özelleştirebilirsiniz.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt