Webtehost Türkiye Lokasyon Vds Sanal Sunucular + 1 Ay Hediyeli

YILDIZTR

silver üye
Ticaret - 0%

987.PNG

KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYALI VDS PAKETLERİ

1vds.PNG
2vds.PNG
3vds.PNG

4vds.PNG
5vds.PNG
6vds.PNG

SIKÇA SORULAN SORULAR​

VDS Sunucu Nedir?​

Virtual Dedicated Server, bir sunucunun fiziksel donanımının mantıksal olarak bölümlenmesi sonucu ortaya çıkan her bir sanal sunucuya verilen genel addır. Bu sanal sunucuların her biri kendine ait ayrı ayrı mantıksal donanım bileşenleri içerir. Bu sayede, işletim sistemi ve sunucu yazılımları bir sanal sunucunun üzerinde aynı bir fiziksel sunucu gibi çalışarak güvenli ve yalıtılmış olarak barındırılabilir.

VDS Kontrol Paneli Mevcut Mu?​

Evet, mevcuttur. Kullanıcı panelinde yer alan VDS panel sayesinde 7/24 olarak sunucunuza reset atabilir format atabilir ve Serial Console ile uzaktan erişim kurabilirsiniz.​

Hangi İşletim Sistemlerini Kurabiliyorsunuz?​

VDS sunuculara LİNUX ve Windows Tabanlı tüm işletim sistemlerini kurabilmekteyiz.​

Ücretsiz Kontrol Paneli Sağlıyor Musunuz?​

• cPanel​
  • Plesk Kontrol Panel​
  • Centos Web Panel​
  • VestaCP Kontrol Panel​
  • Panilux Türkçe Panel​
  • Kloxo Panel​
  • ZPanelX​
  • Sentora Panel​
  • Webuzo Panel​
  • Maestro Panel​

Ücretsiz Destek Veriyor Musunuz?​

Sanal sunucuların tümünde 7/24 ticket ile teknik destek sağlamaktayız.​

Oyun Sunucusu Kurabilir Miyim?​

Elbette, istediğiniz oyunu VDS sunucunuz üzerine kurulumunu yapabilirsiniz.​

rDNS Yapılabilir Mi?​

Evet, online olarak rDNS değiştirmeniz mümkündür.​

Site Taşıması Yapıyor Musunuz?​

Maalesef, bu işlemleri sizin yapmanız gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak ücret dahilinde sitelerinizi taşımaktayız.​

VDS Sunucularda Koruma Mevcut Mu?​

Evet, VDS sanal sunucularda layer 3 ve layer 4 network seviyesinde DDOS koruması mevcuttur. Layer 7 yani yazılımsal seviyede koruma bulunmamaktadır.​

VDS Sunucularda Ücret İadesi Şartları Nelerdir?​

Yalnızca Türkiye lokasyon üzerinden sunulan tüm hizmetler için 48 saat (2 gün) iade süresi verilir. Bu süre içinde iade alınır bu süre sonrası iade talepleri kabul edilmez.​

Online Format Atabilir Miyim?​

Evet, kullanıcı paneliniz üzerinden istediğiniz zaman ücretsiz format atabilirsiniz.​

VDS Sunucumdan DDOS Çıkışı Yapabilir Miyim?​

Maalesef, DDOS amaçlı kullanılan VDS sunucular geri dönüşü olmaksızın kapatılarak hesap sahibinin bilgileri olası dava süreci için saklanmaktadır. Bu süreçde hesap sahibinin de hesabı kesin olarak kapatılmaktadır.​

Evet, VDS sunucunuzu hizmetinizi VPN amacı ile kullanabilirsiniz.​

Maalesef, adult (+18) içerik barındırılmasına veya yayınlanmasına izin verilmemektedir. Bu yasak türevlerini de kapsamaktadır. Böyle bir durumda vds sunucu geri dönüşü olmaksızın kapatılmaktadır.
VERGİ BİLGİLERİ
WEBTEHOST HOSTİNG SUNUCU HİZMETLERİ
Kayıtlı Vergi Dairesi: Eskişehir / Odunpazarı
Kayıtlı Vergi Numarası: 9620686806

Yardım lazım mı?​

Hızlı ve 7/24 desteğimizden faydalan​

0222 606 0413​

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt