Duyuru VERİM HOST V-CLOUD & CLOUD TEKNOLOJİSi KISA TANITIMI

İbrahim Sarac

kurumsal
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 6 Ay 20 Gün
Mesajlar
262
VERİM HOST CLOUD TEKNOLOJİSİ

Verim Hosting olarak yürütmekte olduğumuz veri merkezi teknolojileri ve sunucu çözümlerine bir yenisini daha ekledik.Cloud & V-Cloud sunucularımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktayız. Yurt dışı 6 kıtada çeşitli ülke lokasyonları ile yurt içinde ise partnerlik yaptığımız veri merkezleri ile yeni nesil bulut teknolojimizi devreye aldık. Sayısız uygulama gerçek veya sanal cpu gerçek ram ve diskler ile 6 kıta & türkiye lokasyon ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktayız.YURT DIŞI LOKASYONLAR

KITALAR

Kuzey Amerika

Avrupa

Asya

Okyanusya

Afrika

Güney Amerika

ÜLKELER

Almanya

Fransa

İngiltere

Finlandiya

Norveç

Amerika

Rusya

Türkiye

Ve daha sayamadığımız bir çok ülke ile veri merkezlerindeÖzel olarak yapılandırılan cloud sunucularımızda paket oluşturmadık ihtiyaçlarınıza ve kullanımlarınıza özel olarak yapılandırma yapmaktayız.TR lokasyonda Windows ve linux seçenekleri ile 16 ip adresi eklenebilir.

Yurt dışı lokasyonda ise sadece linux işletim sistemleri mevcut olup Windows kurulumuna izin verilmemektedir.

İstediğiniz Kontrol panelini lisanslı veya trial lisans ile kurabiliyoruz.

İsterseniz wordpress joomla drupal gibi cms portallarını otomatik olarak kontrol paneline ihtiyaç kalmadan kurulumunu yapıp teslim edebiliyoruz.

Ve daha bir çok yenilikV-Cloud ve Cloud Sunucu


Yeni nesil kök sunucu kiralama hizmetinden şimdi faydalanabilirsiniz. size özel sabit diskler ve vCore ve RAM alanlarında sanal kaynakları Gerçek kullanmanıza olanak sağlarSitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > cPanel'e cPanel’den > Plesk’e tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.​
Sizlerde bu teknoloji ile tanışmak veya bilgi almak istiyorsanız sayfamızdan veya 552 582 27 13 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt