Vadeli Liderlik Sıralaması Etkinliğinin 1'inci Sezonu Toplam 75.000 USDT Bonus Havuzu ile Başlıyo...

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 2 Ay 18 Gün
Mesajlar
130
1hse0p5.jpg


Tüm kullanıcıların günlük olarak PNL miktarlarına göre sıralanacağı Vadeli Liderlik Sıralamasını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. USDT-M vadeli işlemlerine katılan kullanıcılar, PNL'lerini ve günlük sıralamalarını kontrol edebilirler. Etkileyici alım satım becerilerinizi görüntülemenin tam zamanı! Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yatırım uzmanı olun ve göz kamaştırıcı ödüller kazanma şansı elde edin! Vadeli Liderlik Sıralamasını görüntülemek için aşağıdaki talimatları izleyin.Websitesi: MEXC ana sayfasını ( ) ziyaret edin, gezinme çubuğunda önce [Vadeli İşlemler]'i ardından [Vadeli Liderlik Sıralaması] seçeneğine tıklayın.


pvmxmye.jpgVadeli İşlem Liderlik Sıralamasını kutlamak için MEXC, toplamda 75.000 USDT değerinde bir bonus havuzuyla 5 günlük bir Pro Düzey Vadeli İşlem Alım Satım Yarışması etkinliği düzenleyecektir. Günlük 15.000 USDT değerinde bonus paylaşılacaktır. Her bir kullanıcı günlük 1.800 USDT'ye kadar bonus kazanabilir. Tüm ödüller bir sonraki gün verilecektir. Katılımcı kullanıcılar, etkinlik boyunca art arda 5 gün boyunca her gün ödül kazanma şansına sahip olabilir. Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.Etkinlik Kuralları

Etkinlik Tarihi: 16 Ekim 2022 19.00 - 21 Ekim 2022 19.00 (TSİ)

Etkinliğe Katılım: Etkinlik süresi boyunca herhangi bir USDT-M vadeli işlem alım satımı yapan kullanıcılar otomatik olarak katılımcı olarak kabul edilecektir. Alt hesaplar, piyasa yapıcı hesaplar ve ajanslar katılmaya uygun değildir.Etkinlik Ödülleri

Etkinlik sırasında kullanıcılar, PNL'lerine göre günlük olarak sıralanacaktır. İlk 100'de yer alan kullanıcılar (en az 100.000 USDT işlem hacmine ulaşılmalı) günlük 15.000 USDT bonus havuzunu paylaşacaktır. Birinci olan kullanıcı 1.800 USDT bonus kazanacaktır. Bonuslar bir sonraki gün dağıtılacaktır.

Sıralama
Bonus (USDT)
Günlük Bonus Havuzu Yüzdesi %

Kullanıcı Başına Bonus (USDT)
1
1.800
%12
1.800
2
1.500
%10
1.500
3
1.200
%8
1.200
4-10
4.200
%28
600
11-20
3.000
%20
300
21-50
1.800
%12
60
51-100
1.500
%10
30


Etkinlik Hüküm ve Koşulları:

1. PNL = Etkinlik Döneminin Sonundaki Gerçekleşmiş PNL + Etkinlik Döneminin Sonundaki Gerçekleşmemiş PNL - Etkinlik Döneminin Başlangıcındaki Gerçekleşmiş PNL - Etkinlik Döneminin Başlangıcındaki Gerçekleşmemiş PNL.

2. Getiri = PNL / (Başlangıç Dönemindeki Net Varlık Değeri + Etkinlik Dönemindeki Toplam Transfer x %100. (Etkinlik Dönemindeki Toplam Transfer = Etkinlik Döneminin Sonundaki Toplam Transfer - Etkinliğin Başlangıcındaki Toplam Transfer + Etkinlik Döneminde Alınan Bonus)

3.Her günlük tur 19.00'da (TSİ) başlayacak ve bir sonraki gün 19.00'da (TSİ) sona erecektir.

4. Etkinlik esnasında, iki yatırımcının PNL oranının eşit olarak sıralanması durumunda, katılımcıların getiri değerleri nihai sıralamayı belirleyecektir.

5. Kazanan katılımcıların ödül havuzundan pay almaları için o günden hesaplama tarihinin sonuna kadar USDT-M vadeli işlem hacimlerinin en az 100,000 USDT olması gerekmektedir.

6. Yalnızca işlem hacmi şartını karşılayan, pozitif PNL ve getiriye sahip kullanıcılar ödül almaya hak kazanır.

7. Bu etkinliğe ait ödüller, MEXC platformunda aynı dönemde gerçekleşen diğer Vadeli İşlemler PNL/Getiri Oranı etkinlik ödülleriyle aynı anda alınamayacaktır.

8. Ödüller etkinliğin sona ermesinden itibaren 7 gün içinde verilecektir.

9. Alt hesaplar etkinliğe katılmak için bağımsız hesaplar olarak kullanılamaz.

10. Piyasa yapıcılar ve kurumsal kullanıcılar bu etkinliğe katılamaz.

11. Hesaplama döneminde alım satım yapmayan kullanıcılar istatistiklere dahil edilmeyecektir. Örneğin, bir kullanıcının dün açtığı pozisyonu bulunuyorsa ve bugün alım satım yapmadıysa, kullanıcının bügüne ait istatikleri dahil edilmeyecektir.

12. Lütfen bonusunuzu kullanmadan önce Vadeli İşlem Bonusu Talimatlarını okuyun: .

13. MEXC, yukarıda geçen Hüküm ve Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar ve sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma ya da piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkına sahiptir.

14. Daha fazla bilgi için lütfen etkinlik resmi duyuru sayfasını ziyaret edin.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt