ücretsiz WordPress Gazete Dergi AMP Blog Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
3 Yıl 7 Ay 27 Gün
Mesajlar
881
ücretsiz WordPress Gazete Dergi AMP Blog Teması İndir JNews, her yayın ihtiyacı için "hepsi bir arada" bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmış bir temadır. JNews ile, tam işlevli en iyi web sitesini oluştururken sonsuz olasılıkları keşfedebilirsiniz. Haber siteniz, Dergi siteniz, Blog siteniz, Editoryal siteniz ve her tür yayınlama web sitesi için mükemmel olan 50'den fazla demo sunuyoruz. Ayrıca, beğendiğiniz demolardan birini tek bir tıklama ile çoğaltmak için otomatik içe aktarma özelliği de sağlanmıştır.

Web sitenizi JNews ile özelleştirmek kolay ve eğlencelidir. Yaptığınız değişikliği canlı bir şekilde görebilir ve Header Builder, WPBakery Visual Composer, Elementor & Customizer'ı sürükle bırak özelliğini kullanarak kolaylıkla bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Frontend Visual Composer Editor dahil olmak üzere WPBakery Visual Composer'ın tüm unsurlarını tam olarak entegre ediyoruz. JNews temasını Elementor veya Elementor Pro'nun ücretsiz sürümüyle de kullanabilirsiniz.

Son derece hızlı yüklemek ve Google'a uygun hale getirmek için optimize edilmiş ve hafif kodlar. En iyi önbellek eklentileriyle test edildiğinden, doğru ayar ve içerik aracılığıyla Google Sayfa Hızı dahil olmak üzere birçok web sitesi hız testinde yüksek puan almak mümkündür. Mobil cihaz için JNews, web sitenizin tüm mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağlayacak Google AMP ve Facebook Instant Article'ı tam olarak destekler.

SEO performansı ana endişelerimizden biri haline geliyor. En iyi SEO sonucu için Google tarafından önerilen JSON LD'yi kullanarak bu taahhüdü gösteriyoruz. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok SEO Sinyali ile uyumluluk sağlıyoruz. Anlaşma, SEO içerik performansınız için bir platform oluşturmaktır.

Ayrıca JNews'ten gelir elde edebileceğiniz çeşitli yollar da sunuyoruz. Google Ads ve AdSense ile reklamdan, WooCommerce ile Online Alışveriş veya ayrıca Pazarlama Ortak bağlantısını veya JNews İnceleme sistemini kullanarak yönlendirmeyi de kullanabilirsiniz. Reklamlarınızın tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında düzgün görüntülenmesini sağlayan tamamen duyarlı Google AdSense özelliği ile.

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt