ucretsiz deneyebileceğiniz en iyi SEO araçlarından 9’u

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
877
Ücretsiz deneyebileceğiniz en iyi SEO araçlarından 9’u Ücretsiz deneme, pahalı SEO yazılımlarıyla tanışmak için harika bir yoldur. Para harcamadan önce deneyebileceğiniz SEO araçlarının bir listesi.
Hepimiz biliyoruz ki SEO daha üst sıralamanın temel taşıdır ve bu yüzden yüzlerce SEO aracı tüm dikkatiniz için yarışıyor.

Nihayet hayal kırıklığı yaratan bir yazılım üzerinde splurging önlemek için, onlara tek bir dolar bile harcamadan önce bir spin için alabileceğiniz en önemli 10 SEO araç listesi.

1.
screen-01-new-1-777x600.png

Önemli noktalar: Hepsi bir arada SEO çözümü; masaüstü yazılımı; SEO işlevselliğinde sınır yoktur; ücretsiz sürümü mevcut.

SEO PowerSuite, tüm SEO görevlerini uygun bir fiyata tek bir masaüstü tabanlı pakette ele almayı amaçlamaktadır. Bir SEO tarayıcısından mobil uyumlu bir test aracına kadar her şeyi sağlayan SEO PowerSuite, tek noktadan hizmet veren bir mağaza.

Ücretsiz deneyebileceğiniz en iyi SEO araçlarından 9’u Proje sayısında ve araştırılan geri bağlantılarda ve anahtar kelimelerde herhangi bir kısıtlama yoktur, bu nedenle büyük hacimli SEO kampanyaları için harikadır. Bununla birlikte, aynı anda araştırılan rakiplerin bir kerede 10’dan fazla araştırma yapamayacağı bir sınır var.

Aynı zamanda bir freemium aracıdır. Bazı sınırlar ile ödenir versiyonla aynı işlevselliğe sahiptir yazılım, bir mükemmel uygulanabilir ücretsiz sürümü vardır backlink araştırma ve rekabetçi bir uygun fiyatlı için mükemmel yapar ve anahtar kelimelere sınırsız, anahtar kelime araştırma .

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 7 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra ücretsiz sürüme geçersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Ücretsiz
sürümü mevcut; Mesleki lisans 299 $ / yıl ve Enterprise lisansı 699 $ / yıl’dır.

2.
screen-02-1-800x569.png

Önemli noktalar: Hepsi bir arada SEO çözümü; web tabanlı; ayarlanabilir planlar; ücretsiz sürüm yok.

# 1’e benzer bir şekilde, bu aynı zamanda kapsamlı bir SEO paketidir. En iyi anahtar kelime araştırma aracı değil, ama yine de harika bir SEO araç çubuğu ve iyi haber, kısıtlı işlevlerin olmaması.

Aracın tüm işlevselliği en ucuz planla bile kullanılabilir ve artan fiyatlandırma ile değişen tek şey limitlerdir.

Ve her planda, ürünün son fiyatını değiştirerek, kendinizi araştıran anahtar kelimelerin sınırlarını ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, yalnızca gerçekten ihtiyacınız olan işlevsellik için ödeme yapacaksınız.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 14 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra araca erişimi kaybedersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Araştırılan anahtar kelimelerde yapılan düzenlemelere göre Optimum plan yıllık 372-660 ABD Doları, Artı 852-1.428 ABD Doları ve İşletme 1.812-8.628 ABD Doları / yıl’dır.

3.
screen-03-1-800x536.png

Önemli noktalar: Hepsi bir arada SEO çözümü; web tabanlı; ücretsiz sürüm yok.

Moz, SEO meraklıları için hepsi bir arada çözümlerden biridir. Bir anahtar kelime araştırma aracından bir site tarayıcısına, sizi kapsamaktadır.

Ayrıca şu anda piyasadaki en iyi backlink veritabanlarından birine sahiptir ve backlink denetleyicisini SEO için en çok aranan özelliklerden biri haline getirir. Öte yandan, PPC işlevi yoktur ve web sitenizin içeriğini doğrudan yönetmenin bir yolu yoktur.

Ayrıca, diğer SEO araçlarının çoğundan biraz daha pahalıdır, bu nedenle bir serbest uzman veya küçük işletme sahibi için en uygun olmayabilir.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 30 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartı gerekli​
 • Deneme süresinden sonra bir ay boyunca ücretlendirilirsiniz​
Fiyatlandırma planları:

Standart
plan 950 $ / yıl, Orta 1.719 $ / yıl, Büyük $ 2.390 / yıl ve Premium 5.750 $ / yıl.

4.
screen-04-1-800x555.png

Önemli noktalar : Hepsi bir arada SEO çözümü; web tabanlı; farklı kaynaklardan veri kullanır; ücretsiz sürüm yok.

Raven Tools, kullanıcılara en iyi sonuçları vermek için Moz ve Majestic kullanarak farklı özellikler için bir dizi farklı veritabanını birleştiren bulut tabanlı bir SEO çözümüdür.

Mailchimp’ten verilerinizi içe aktarabileceğiniz ve SEO aracınızdan e-posta kampanyalarınızı çalıştırabileceğiniz e-posta otomasyonunuz ve çağrı izleme yazılımınızla çok kullanışlı bir entegrasyon özelliğine sahiptir.

Öte yandan, proje, izlenen anahtar kelimeler ve denetlenebilecek sayfalar konusunda kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu yüzden en iyi, bir ajans veya birden fazla müşteriye sahip bir SEO yerine bir şirket içi SEO uzmanı tarafından kullanılır.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 7 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra araca erişimi kaybedersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Başlangıç
lisansı 948 $ / yıl, Büyüme 1.668 $ / yıl, Thrive 2.988 $ / yıl ve Kurşun 4.788 $ / yıl.

5.
screen-05-1-736x600.png

Önemli noktalar: Hepsi bir arada SEO yazılımı; web tabanlı; ücretsiz sürümü mevcut.

SEMrush, tüm dijital pazarlamacılar için gerçek bir durak noktası olmayı hedefleyen bir platformdur. SEMrush, kullanıcılarına sağlam bir backlink denetleyicisinden yerel SEO araçlarına kadar tam SEO işlevselliği sağlar.

Buna ek olarak, PPC kampanyaları yürütmeye yardımcı olacak TBM araştırma araçları vardır. Bu işlevsellik, anahtar kelime araştırma aracı ve projeleri (200’e kadar) üzerinde oldukça cömert sınırlarla birlikte, özellikle küçük işletmeler yerine çok sayıda müşteriyle çalışan SEO uzmanları için uygun hale getirir sahipleri veya serbest SEO’lar.

Ayrıca düzenli çalışma için kullanılamaz olma noktasıyla sınırlı olan SEMrush’un Ücretsiz bir sürümü var, ancak daha büyük aracın bir demosu olarak mükemmel bir şekilde işlevsel.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • Pro veya Guru planının 7 günlük ücretsiz deneme sürümü​
 • Kredi kartı gerekli​
 • Deneme süresinden sonra, denemeye karar verdiğiniz planın ayı için ücretlendirilirsiniz​
Fiyatlandırma planları:

Pro
planı 999.36 $ / yıl, Guru $ 1.999.36 / yıl ve İş 3.999.36 $ / yıl.

6.
screen-06-1-800x593.png

Anahtar noktalar: Web sitesi denetimi; rekabet analizi; masaüstü tabanlı; ücretsiz sürüm yok.

Netpeak yazılımı aslında her ikisi de masaüstü tabanlı iki uygulamadır. Bir web sitesi denetçisi ve backlink denetleyicisi olarak kullanabileceğiniz bir SEO tarayıcısı olan Netpeak Spider var. URL analizi ve rakip araştırması için bir araç olan Netpeak Checker da var.

Bu, fiyatın yarısını ödeyebileceğiniz ve uygulamalardan birini yalnızca kullanabileceğiniz için kullanışlıdır. Bununla birlikte, beyaz etiketli SEO rapor aracı ve aynı anda birden fazla alan adını tarama ve arama sorgularını Google Arama Konsolu’ndan dışa aktarma yeteneği, yalnızca Netpeak Spider’ın Pro sürümünde mevcuttur. araçların Standart sürümleri.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 14 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra araca erişimi kaybedersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Standart
plan 364.80 $ / yıl, Pro 556.80 $ / yıl.

7.
screen-07-1.png

Anahtar noktalar: Backlink denetimi; rekabet analizi; sıra takibi; ücretsiz sürüm yok.

Geri Bağlantıları Yönet, sağlam bir geri bağlantı profili oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulur . Her şeyden önce bir backlink araştırma aracıdır. Mevcut geri bağlantılarınızı inceler ve analiz edebileceğiniz geçmiş veriler sunar.

İstenmeyen ve spam içerikli geri bağlantılarınızdan kurtulmak için çok kullanışlı bir reddetme aracı ve rekabetinizin geri bağlantılarını araştırmak için bir Rakip Bağlantıları modülü vardır.

Bu araç, bir şirket içi SEO uzmanı veya yalnızca bir geri bağlantı denetleyicisi aracına ihtiyaç duyan ve mevcut en büyük bütçeye sahip olmayan bir işletme sahibi için çalışabilir.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 30 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra araca erişiminizi kaybedersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Başlangıç
planı 25 $ / ayıdır; Artı $ 47.40 / ay; Profesyonel $ 89.91 / ay; 5D4C $ 106.16 / ay; 7D4C aylık $ 139.92; 10D4C / ay 187,42 $ ‘dır.

Ayrıca , genişletilmiş sınırlara ihtiyacınız varsa bir Özel plan vardır ve fiyatı Monitör Geri Bağlantıları ile yaptığınız düzenlemeye bağlı olacaktır.

8.
screen-08-1-655x600.png

Anahtar noktalar: Sıra takibi; anahtar kelime araştırması; backlink denetimi; web sitesi denetimi; sosyal medya entegrasyonları; ücretsiz sürüm yok.

Rank Ranger, web sitesi denetimi, anahtar kelime araştırması ve birçok sosyal medya entegrasyonu ile dijital bir pazarlamacının genel merkezi olmayı hedefliyor. Site Denetçisi özelliği günde yalnızca 500 URL’ye kadar tarama yapabilse ve web sitesi denetimi hala beta aşamasında olsa da, asıl vurgu bu entegrasyonlardır.

Mailchimp’ten Twilio’ya ve Google Ads’den YouTube Analytics’e kadar RankRanger düzinelerce farklı aracın analizini bir araya getirebilir ve tüm sosyal medya ve PPC pazarlama kampanyalarınız için tek bir gösterge paneli olarak çalışabilir.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 14 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartına gerek yok​
 • Deneme süresinden sonra araca erişiminizi kaybedersiniz​
Fiyatlandırma planları:

Temel
plan $ 69 / ay, Standart $ 119 / ay ve Pro 399 $ / ay.

9.
screen-09-1-800x535.png

Anahtar noktalar: Saha denetimi; bağlantı analizi; sıra takibi; sosyal görünürlük; ücretsiz sürüm yok.

Bilişsel SEO, içerik pazarlama projeleri yürüten SEO uzmanlarını hedefleyen bir araçtır. Onun içinde Starter planı, işlevsellik oldukça hiçbir Whitelabel ne de mevcut API erişimi, sınırlıdır. Ayrıca, rekabet araştırması ve TBM yönetim araçları da yoktur.

Öte yandan, backlink araştırma ve sıralama takibi üzerindeki sınırları, büyük hacimli bir kampanya yürüten bir şirket içi SEO için iyi bir seçim olacaktır.

Ücretsiz deneme koşulları:
 • 7 günlük tam işlevsellik​
 • Kredi kartı gerekli​
 • Deneme süresinden sonra gelecek ay için ücretlendirilirsiniz​
Fiyatlandırma planları:

Başlangıç
planı aylık $ 129.99; İş planı tamamen özelleştirilebilir ve fiyatı CognitiveSEO ile yaptığınız özel anlaşmaya bağlı olacaktır.

Araçlarınızı akıllıca seçin
SEO, bir web sitesinin sıralaması için en önemli faktör olduğundan , seçeceğiniz SEO aracı türü, tüm pazarlama kampanyanızın başarısını belirleyecektir.

Bu yüzden çok dikkatli bir şekilde seçin, ilgilendiğiniz herhangi bir aracı test edin ve devam etmemeye karar verirseniz, ücretlendirilmeden önce aboneliğinizi iptal etmeyi unutmayın!
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt