Türkiyenin En Büyük Gemi Üretim Tesisine Hoşgeldiniz

İbrahim Sarac

kurumsal
Değerlendirme - 100%
TRSHİPYARD, denizcilik sektöründe faaliyet gösteren bir tersane şirketidir. Şirket, gemi bakımı, onarımı ve yenileme işleri konusunda uzmanlaşmıştır ve deniz araçları için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.
TRshipyard-logo.png

Ana Hizmetler

• Gemi İnşaa
  • Gemi Tamir
  • Gemi Boru Donatım
  • Yat İnşaa
  • Yat Tamir

Gemi Donatım Hizmetlerimiz

• Plastik boru
  • Siyah boru
  • Kaynaklı kaynaksız boru
  • Flanşlı flanşsız boru
  • Rokslu rokssuz boru
  • Krom boru
  • Bakır boru
  • Galveniz boru
  • Boru büküm,montaj,kaynak (elektrik, argon, gaz altı kaynağı, yekpare kaynak, parça kaynak)

, Türkiye’nin Yalova ilinde yer almaktadır ve denizcilik sektöründe saygın bir konuma sahiptir. Şirket, denizcilik endüstrisindeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

TRSHİPYARD, uzman teknik ekibi ve modern tesisleri ile müşterilerine gemi bakımı, onarımı ve yenileme konusunda birçok çözüm sunar. Şirketin hizmetleri arasında; gemi boyama, çelik işleri, motor bakımı, elektrik ve elektronik sistemlerin tamiri ve yenilenmesi, donanım yenileme, sualtı bakımı ve daha birçok hizmet yer almaktadır.

TRSHİPYARD, müşterilerinin ihtiyaçlarına özenle ve hızlı bir şekilde cevap verir. Şirket, müşterilerinin projelerinin her aşamasında işbirliği yapar ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda tutar. Ayrıca, şirketin kalite ve güvenilirliği, müşterileri tarafından takdir edilir.

TRSHİPYARD, denizcilik sektöründe müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunan saygın bir tersane şirketidir. Şirket, uzman teknik ekibi, modern tesisleri ve geniş hizmet yelpazesiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırdır.

balikci-gemisi2.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt