Suudi Arabistan konseri yarıda kesilen Iggy Azalea: Pantolonum yırtıldı

Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 1 Ay 8 Gün
Mesajlar
373
Suudi Arabistan konseri yarıda kesilen Iggy Azalea: Pantolonum yırtıldı

Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde verdiği konser yarıda kesilen Iggy Azalea, gerekçenin pantolonunun yırtılması olduğunu açıkladı. Ünlü rapçi, pantolonunu değiştirse de konsere devam izni verilmeme nedenini anlattı.

k0qiRzsJAkOXLMR0liBAnQ.jpg

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Iggy Azalea, Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde e-spor ve oyun etkinliği Gamers8 kapsamında bir konser verdi. Ancak konser, beklenmedik şekilde planlanandan erken bitti.
-sOR2oZFckCVQii6G2e6ig.jpg

33 yaşındaki rap şarkıcısı, konser öncesi yaptığı açıklamada, "Suudi Arabistan'daki Gamers8'de ilk performansımı sergilemekten büyük mutluluk duyuyorum ve tamamı kadınlardan oluşan bir kadroda başrolde yer almaktan dolayı heyecanlıyım. Dünyanın dört bir yanındaki kadınlara ilham vermek benim için çok önemli ve müziğim aracılığıyla bunu başarmış olmaktan büyük gurur duyuyorum. Canlı performans sergilemek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni kültürleri deneyimlemek için inanılmaz fırsatlar sunuyor ve bu muhteşem gece için tüm hayranlarımı cuma günü Riyad'da görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum" demişti.
nHP2gtMl0kOsbuoblBqKJA.jpg

Ancak konserde işler Iggy Azalea'nın beklediği gibi gitmedi ve Suudi yetkililer konseri erken bitirdi. Konserinin yarıda kesilmesi sonrası sosyal medyadan açıklama yapan ünlü şarkıcı, “Suudi Arabistan lütfen bu geceki konserde olan herkes bunu bilsin… Seni seviyorum! Gösterimi bitirmeme izin verilmediği için çok üzgünüm" ifadesini kullandı.
oYl3ObAXaUCyEqSAJtMbdQ.jpg

Azalea, "Gösterideki hatayı yapan organizatör değil, o yüzden onlara nezaket gösterin. Çünkü onlar harika insanlar ve hepimiz devam etmek istiyorduk, ancak pantolonum yırtıldığı için yetkililer tarafından izin verilmedi" dedi.
NP-89kIIcEeX5zHztxlB1g.jpg

Bir hayranının neden sadece pantolonunu değiştirmediğini sorması üzerine şarkıcı şöyle yanıt verdi: "Öyle yaptım ama aynı zamanda 'Kadınlar biraz gürültü yapar, bu kadınların dünyasıdır!' dedim. Görünüşe göre bu, yetkilileri çılgına çevirdi. Yüksek sesle gülmek. Sorun yok, seyircilerin gösteriyi düzenleyenlere öfkelenmesini ya da üzülmesini istemedim çünkü bu onların ya da benim kontrolümde değildi, sahne kenarındaki polisin kararıydı."
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt