Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak?

Ripjaws

Forum Yöneticisi
super mod
Ticaret - 0%
Katılım
29 Eyl 2021
Mesajlar
60
Dizinin ilk sezonunu yayınlanalı henüz iki hafta oldu ve diziyi bitirenler 2. sezonu bekler oldu. Bir Kore dizisi olarak da nitelendirebileceğimiz dizide hayatta kalmayı ilginç işlenişlerle tadıyoruz. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilen dizi büyük oranda bu ismin elinden çıkıyor. Dağıtımı ise diziyi ekranlarımıza getiren Netflix tarafından yapılıyor.

Netflix dizileri iyi ihtimalle yılda bir sezonu karşımıza çıkarır. Squid Game çıkalı henüz iki hafta olduğu için 2. sezon hakkında konuşmak zor. Netflix, dizinin yeni sezonuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak büyük izlenme rakamlarına ulaşıldığını düşünürsek dizinin 2. sezonun gelmesine iyimser bakabiliriz. Dizinin yönetmeni Hwang Dong-hyuk’un bir röportajından öğrendiğimize göre dizinin 2. sezonundan önce kendisinden bir film gelecek. Bu açıklama, 2. sezonun sandığımız kadar erken gelmemesine işaret olabilir.

Squid Game’in ilk sezonu 9 bölümden oluştuğuna göre muhtemelen olası yeni sezonda da 9 bölüm göreceğiz. Bu yoğun dramanın ilk sezondaki senaryo başarısını 2. sezonda da görmeyi umuyoruz.

Yönetmenin bir başka açıklamasından sadece ilk iki bölümün yazılmasının 6 ay sürdüğünü öğrenmiştik. Senaryosunu başarılı bulduğumuz Squid Game’in gerçekten kafa yorulmuş olduğunu biliyorduk ancak bu sürecin 6 ay olması dikkat çekici. Görünüşe göre dizinin pek çok konudaki üretimini yapan Hwang Dong-hyuk, hak ettiğini izlenme sayılarıyla almış.

Squid Game 2. sezon, eğer sıra dışı bir durum olmazsa Netflix üzerinde yayınlanacaktır. Eğer dizinin yeni sezonundan bir gelişme duyacak olursak bunu sizlerle film ve dizi kategorimizde paylaşacağız.

Sizler bu gerilim dolu Güney Kore yapımını nasıl buldunuz? İkinci sezon için tahminlerinizi ve beklediğiniz çıkış tarihini yorum bırakabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt