Shopier ile ucuz kargo gönderme

ErDeM

Üye
Ticaret - 0%
Kısaca Şöyle:
Shopier'e üye oluyoruz
ve ürün listeliyoruz ve bu listelediğimiz ürünü tekrardan biz alıyoruz. Alırken kargoyu göndereceğiniz müşterinizin bilgilerini kullanmanız gerekiyor. Ürünü alınca 10.00 TL'de 1.20 kuruş komisyon kesiyor ve kargo ücreti 5.20 TL tutuyor. Kargoyu kargocuya verince shopier ile anlaşmalı gönderiyorum diyorsunuz ve panelinizdeki kodu veriyorsunuz. Müşteri bilgileri direk çıkıyor ve kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Shopier hesabı üzerinden otomatik kargo parası ve komisyon kesiliyor. 10 TL aldığınız için 5.20 + 1.20 komisyon yani 6.40 kesiliyor geri kalan ücret her hafta içi çarşamba banka hesabınıza gönderiliyor.

Adım Adım (Detaylı)
  • İlk öncelikle shopiere ücretsiz üye oluyoruz.
  • Daha sonra ürün listeliyoruz ürün listelerken istediğiniz herhangi birşey olabilir önemli değil.
  • Ürün en az 10 TL şeklinde listelemelisiniz.
  • Ürünü alırken müşteri bilgileri (Kargoyu Yolluyacağınız Kişinin Bilgileri) ile almalısınız.
  • Ürünü aldıktan sonra web sitesinden girip satılan ürünlerden kargo kodu oluştur diyoruz.
  • Kargocuya gidince shopier üzerinden anlaşmalı göndericeğim diyorsunuz ve oluşturulan kodu veriyorsunuz.
  • Kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
  • Müşteri bilgileri otomatik çıkıyor sadece kodu verip gidiyorsunuz.
NOT: Sadece Yurtiçi ve MNG kargo için geçerli

ErDeM

Üye
Ticaret - 0%
Rica ederim ne demek. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt