Ryan Gosling'den Barbie'nin kamera arkası görüntüleri

Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 1 Ay 8 Gün
Mesajlar
373
Ryan Gosling'den Barbie'nin kamera arkası görüntüleri

Rekor üstüne rekor kıran Barbie'de başrolleri Margot Robbie ile paylaşan Ryan Gosling, filmin eğlenceli kamera arkası görüntülerini paylaştı.

ul-1e71ijE2MlLrWAVTwfA.jpg

Sinema salonlarında hala Barbie fırtınası esmeye devam ederken, Margot Robbie ile başrolleri paylaşan Ryan Gosling, filmden sahne arkası görüntüleri paylaştı.
SsMVRdO37k-z63MEXMZbaQ.jpg

Ryan Gosling, Barbie'nin hızla hit haline gelen “I’m Just Ken” adlı film şarkısının stüdyoda seslendirilme anını ve filmdeki sahnelerin kamera arkasını yayınladı.
1udBNd0U0kmY3_lpUyIpUw.jpg

Video, Gosling'in diğer oyuncularla birlikte dans koreografisini prova etme anını, yönetmen Greta Gerwig ile eğlenceli diyaloglarını da içeriyor.
LAyEqNYTaEajr8nWJoIG9g.jpg

Barbie'nin film müziği albümü, dünya çapında bir milyardar fazla, “I’m Just Ken” şarkısı ise tek başına 75 milyon kez dinlendi. Gosling, bu şarkıyla Billboard Hot 100 listesine de girdi.
suF-ikY5r0CUcb-Jcjrdkw.jpg

Barbie filmi, vizyondaki beşinci haftasını tamamlamasına rağmen hala dünya çapında çok izleniyor. Gişede bir milyar dolar barajını aşan Barbie, yılın en iyi açılış yapan filmi olmasının yanında Warner Bros'un en çok izlenen filmi olarak adını sinema tarihine yazdırdı.
IssfhjbvkUuAl11kQEsj2g.jpg

Filmde, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadın olan Barbie'nin hikayesi anlatılıyor. Yaşadığı dünyanın "mükemmel kadın" imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt