Proje için takım arkadasları aranmaktadır.

TOYGARLI

Üye
Ticaret - 0%
Selamınaleyküm arkadaslar videofilm.net domain hem proje yapabilicek hemde destek olucak takım arkadasları aranmaktadır. Benimle bu yola bas vurucak arkadaslar sitenin ortagı olucaktır benim bir projem var kısıtlı bilgim oldugu için bazı yerlerde ilerlemiorum

Dark06149

Üye
Ticaret - 0%
wordpress ile bence kolay şekilde kurabilir ve bir yerle anlaşığ videolarınızı oradan çekebilirsiniz. Anlaşımlayacak bir şey yok uğraşan insan oğlu neyi beceremez :)

kirpitron

Üye
Ticaret - 0%
Merhaba, site ne üzerine olacak tam olarak ? Yani film sitesi mi ? Detay verir misiniz ?

TOYGARLI

Üye
Ticaret - 0%
Merhaba, site ne üzerine olacak tam olarak ? Yani film sitesi mi ? Detay verir misiniz ?
valla onu o arkadas ile karar vericez ben tema aldım hem video hem film sitesi olarak hizmet verilmesi gibi düşünüyorum ben bu domaini goolge tanıtmamız daha kolay

TOYGARLI

Üye
Ticaret - 0%
wordpress ile bence kolay şekilde kurabilir ve bir yerle anlaşığ videolarınızı oradan çekebilirsiniz. Anlaşımlayacak bir şey yok uğraşan insan oğlu neyi beceremez :)
zaten wordpress kurulu sitede o cok basit kacar bence video ile alakalı bir sitede olabilir hem film hem video tarzı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt