Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 14 Gün
Mesajlar
884
Premium OpenCart Teması indir Zeexo, özellikler ve düzenlerle doludur, bu nedenle yalnızca güzel OpenCart web sitelerini kolayca oluşturmakla kalmayacak, ayrıca dahil olan modüllerimizle büyük tasarruflar elde edeceksiniz: Revolution Slider, Blog, Multistore MegaMenu, One-Page

Elbette Zeexo, günümüzün en iyi uygulama kodlama yöntemleriyle tasarlanmış ve geliştirilmiştir ve% 100 Duyarlıdır; bu, cihaz ne olursa olsun web sitenizin her seferinde her cihaza uyacak şekilde güzel bir şekilde ölçekleneceği anlamına gelir.

Kullanıcılarınız, sanki onlar için özel olarak tasarlanmış gibi bir çevrimiçi deneyime sahip olacaklar. Kodlamaya gerek yok, söz veriyoruz. Zeexo'nun gücü, sizin için halihazırda yapılmış 88 ++ güzel düzen ile devam ediyor. Birden fazla tema Zeexo, ödeme sırasında tüm bu düzenlere sahiptir, bu nedenle birkaç tıklama ile tüm demo içeriğini kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken içeriği güncellemek ve kopyalamaktır ve yeni web siteniz iş için hazırdır. Tam e-ticaret desteği ve her şeyi kontrol etmek için bir Yönetici Paneli gibi özelliklerle Zeexo, aradığınız eksiksiz OpenCart web sitesi çözümüdür.

Tamamen işlevsel düzenler, Moda Endüstrisi bloglarından Pet Shop Web Sitelerine, Müzisyenlere ve Teknisyenlere kadar neredeyse her tür işi kapsar, hepsi içe aktarması kolay demo içeriğimizle kaplıdır. OpenCart web sitenizi oluşturmak hiç bu kadar basit veya kapsamlı olmamıştı. Yeni basitleştirilmiş Yönetici Panelinden, yeni web sitenizin görünümü ve hissi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, bir düğmeyle sınırsız renk, 600'den fazla Google Yazı Tipiyle sonsuz seçim, e-Ticaret mağazanız üzerinde tam kontrol için Ürün Etiketleri ve güzel bir şekilde canlandırılmış ürün vurgulu resimler.

Her tür başlık, seçtiğiniz herhangi bir görünümle çalışacak 18 basit, zarif ve işlevsel başlık stiliyle kaplanmıştır. Özel olanları şablon olarak kullanarak kendinizinkini bile oluşturabilirsiniz. Gökyüzü sınırdır!

Yeni MegaMenu Double'imiz taksonominizi çok kısa sürede sıralayacaktır. Sol veya Sağ taraftan fırlayabilen akıcı animasyonlarla, artık tıknaz yukarıdan aşağı menülerle sınırlı değilsiniz. Zeexo ile hem Manzara hem de Portre profillerinde çalışan, günümüzün modern cihazları için mükemmel olan, ancak özel bağlantılar, sekiz farklı animasyon seçeneği ve sınırsız menü seviyeleri içeren çarpıcı menüler oluşturabilirsiniz.

Tüm bunları, popüler Facebook Yorumlar Modülü veya endüstri standardı Disqus ile kapsamlı bir Sosyal medya entegrasyonu içeren tam özellikli bir blog teklifiyle birleştirin, seçim sizin. Zeexo'nun ses ve video gönderileri için tam destek ve en iyi içeriğiniz için bir sıralama sistemi dahil optimize edilmiş düzeniyle trafik için bir SEO cenneti oluşturun, sınırlar gerçekten sadece sizin hayal gücünüzdür!

 

Arda

administrator
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 8 Ay 13 Gün
Mesajlar
196
Her yerde opencart çıkıyor ya 😂
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt