Peyzaj Mimarı - Çim ve Peyzaj WP Teması

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
3 Yıl 9 Ay 14 Gün
Mesajlar
881

Peyzaj Mimarı - Çim ve Peyzaj WP Teması​

Peyzaj Mimarı , Peyzaj, Bahçecilik, Çim Hizmetleri, Yer Hizmetleri, Mimarlar, Çiçekçiler, Tarım ve ilgili hizmetleri sunan şirketler için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Tema, tek tıklamayla demo içe aktarıcıyla sitenizi birkaç dakikadan daha kısa sürede çalışır duruma getirmenize yardımcı olur. Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile kolayca sayfalar oluşturun ve temanın görsel stilini tek tıklamayla değiştirmek ve sonucu doğrudan görmek için Tema Özelleştiriciyi kullanın.

The Landscaper ile web siteniz kalabalığın arasından sıyrılacak ve bu da ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürecektir. Aşağıda temanın şirketinizin web sitesine neden uyacağını gösteren temel özellikleri göreceksiniz.​

Peyzaj Mimarı WordPress Tema Özellikleri​

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

Demo içeriğini içe aktarırken Elementor Sayfa Oluşturucu veya SiteOrigin Sayfa Oluşturucu eklentisi arasında seçim yapın. Her iki sayfa oluşturucu da içeriğinizi kolayca düzenlemenize ve harika ve benzersiz düzenler oluşturmanıza olanak tanır.

Demo Verilerini İçe Aktar

Demo verilerini tek bir tıklamayla içe aktarın ve artık hazırsınız. Bu, temaya başlamanın ve varsayılan içeriği kendi içeriğinizle değiştirmenin en hızlı yoludur.

Canlı Tema Özelleştirici

Canlı Tema Özelleştirici'yi kullanarak temanın görünümünü ve hissini kontrol altına alın. Yaptığınız tüm değişiklikleri tek bir tıklamayla yayınlamadan önce doğrudan tarayıcınızda görün.

Projeler ve Galeriler

İstediğiniz kadar proje sayfası oluşturabilirsiniz. Resimlerinizi galeri alanına sürükleyin, istediğiniz düzeni ayarlayın ve proje sayfanızı yayınlayın.

Ücretsiz: Essential Grid (69 $ tasarruf edin)

Tema, premium Essential Grid eklentisiyle birlikte ücretsiz olarak gelir. Bu eklenti çok güçlüdür ve istediğiniz türde galeri ızgarası oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz: Gelişmiş Özel Alanlar PRO (49 $ tasarruf edin)

Geliştiriciler için olmazsa olmaz, son kullanıcılar için ise çok faydalı. Bu eklentiyi, örneğin sayfa başlığında veya içerik kırıntılarında değişiklik yapmak için bireysel sayfa ayarları için kullanırız.

5 Benzersiz Başlık Düzeni

Tema için, tema özelleştiriciden seçilebilecek 5 benzersiz başlık düzeni oluşturduk. Bu farklı başlık düzenleriyle daha da benzersiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

20+ Özel Widget

Bir peyzaj web sitesinin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve temada her şey var. Görüşler, Google Haritası, Öncesi ve Sonrası Kaydırıcısı, Galeri, Harekete Geçirici Mesaj, Açılış Saatleri, Sosyal Medya Simgeleri ve daha fazlası…

İletişim Formu 7

Tema şimdiye kadar yapılmış en popüler iletişim formu eklentisi ile birlikte gelir: İletişim Formu 7. Demoyu içe aktarmaya başlamak için 4 farklı form düzeni içerir, yalnızca e-posta adresinizi değiştirin ve başlamaya hazırsınız.

WooCommerce Uyumlu

Web sitenizde ürün satmak mı istiyorsunuz? WooCommerce temaya entegre edilmiştir. Eklentiyi etkinleştirin ve birkaç dakikadan kısa sürede ürünleri satmaya başlayın.

Çok Dilli Uyumlu

Çok dilli bir WordPress web sitesine mi ihtiyacınız var? Tema çeviriye hazırdır ve WPML ve Polylang eklentileriyle uyumludur.

Kodlama Standardı ve SEO dostu

Size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için temamızı her zaman WordPress standartlarına ve SEO'ya göre kodluyoruz. Ayrıca tema en popüler SEO eklentileriyle tamamen uyumludur.

Duyarlı ve Retinaya hazır

Landscaper tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda olması gerektiği gibi yanıt verecektir. Masaüstü, tablet veya telefon, web siteniz her zaman harika görünecek.

1000'den fazla Google Yazı Tipi

Google Fonts varsayılan olarak entegredir. Yüzlerce benzersiz Google Yazı Tipinden birini seçerek temanın tipografisini kolayca değiştirin.

Yazı Tipi Harika 6

Tema, Font Awesome 6 gezegenindeki en popüler simge kitaplığını kullanır ve temanın herhangi bir yerinde gösterilebilir.

RTL Desteği

Tema sağdan sola dilleri destekler ve tamamen test edilmiştir. Dil ayarını WordPress'ten değiştirmeniz yeterlidir; tema uyum sağlayacaktır.

Çocuk Tema Desteği

Bazen bir temayı varsayılan ayarların kapsamı dışında ayarlamanız gerekir. Endişelenmeyin, sizi koruduk. Tam indirme paketine bir alt tema dahildir.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt