Netflix Türkiyede bulunan ofisi için bir iş ilanı daha verdi!

SpectraL

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
14 Şub 2021
Mesajlar
11
Geçtiğimiz günlerde Netflix, İstanbul lokasyonunda açacağı ilk Türkiye ofisi için iş ilanı duyurmuştu. Şirket, çok geçmeden yeni bir ilan daha paylaştı. İki gün evvel duyurulan Netflix iş ilanları, Post Prodüksiyon Koordinatörü ve Fiziksel Üretim Koordinatörü pozisyonlarındaydı. Fakat Netflix bu kez, İstanbul ofisi için İdari Asistan arıyor.

Netflix yeni iş ilanı ile alakalı yaptığı açıklamada, “Uluslararası genişleme ve büyüyen Yerel Dilde Orijinal prodüksiyon yelpazesiyle, Netflix’e dahil olmak için harika bir zaman.” ifadelerine yer verdi.

Netflix Türkiye ofisi bünyesinde görev yapacak İdari Asistan, İstanbul merkezli Üretim Yönetimi ekibine bağlı olarak çalışacak.

Netflix’in açıklamasına göre bu pozisyon çok yoğun bir departmanı yönetecek; çok sayıda arama ve e-postayı yöneterek, toplantılar ve takvimler düzenleyerek, sunumlar/slaytlar oluşturarak, satıcı/mürettebat ilişkilerini sürdürerek birkaç yöneticiye destek sağlayacak.

Netflix’in aradığı temel nitelikler:

– Bir Yapımcıyı, Yapım Amirini ve/veya Uygulayıcı Yapımcıyı desteklemek suretiyle yönetici asistanı, yapımcı yardımcısı veya yapım koordinatörü olarak 3-5 yıl deneyim.

– Sette fiziksel prodüksiyonlarla çalışma konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip olmalı.

– Çok sayıda eşzamanlı prodüksiyonu destekleyen çok aktif bir ekibi yönetme yeteneği olmalı.

– Mevcut üretim süreci ve ekipmanının anlaşılmasını sağlamak için öğrenmeye devam etme isteği olmalı.

– Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve çok sayıda görevi yerine getirme becerisi olmalı.


netflix-logo.png
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt