Duyuru MEXC’nin MX Tokeni Nedir, Hangi Amaçla Kullanılır ?

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
1 Yıl 10 Ay 25 Gün
Mesajlar
130
123sd.jpgMX Token Nedir?

MX
token, büyük kripto para borsalarından biri olan MEXC’nin kripto varlığıdır. Ethereum tabanlı olan bu kripto varlık tamamen merkeziyetsizdir. PoS mekanizması ile çalışan MX Token, toplulukların ve ekiplerin birbirleri ile etkileşime girebilmeleri için önemli rol oynar. Aynı zamanda yatırımcılar MEXC ekosisteminde oy kullanma hakkı elde ederler.
MX Token’in maksimum arzı 1 milyar adet olacak şekilde planlanmıştı. Ancak işlem ücretlerinden elde edilen tokenler yakılmaya başlandı ve şu an için yakılan tutar 30 milyon adedi geçti. 2022 Nisan itibarıyla dolaşımda olan toplam MX adedi ise 100 milyon ile sınırlı. Pek çok yatırımcı yakım haberlerinden sonra MX Token’i tanıdı ve yatırım yapmaya başladı.


MX Token Hangi Amaçla Kullanılır?

MX
coin, MEXC platformunda birçok amaç için kullanılabilir. MX Token’in kullanım amaçları şöyle sıralanabilir:
– İşlem ücreti kesintisi
– Yeni Launchpad aboneliği
– M-Day etkinliği
– Referans ödülleri
– Ekolojik fon
– Çevrimdışı ödemeler
– Kickstarter etkinlikleri
– DeFi etkinlikleri

MX Token, MEXC borsasında tüm bu amaçlar için kullanılmaktadır. MX Token, Binance borsasındaki BNB ile karşılaştırılabilir. Yatırımcılar Binance borsasında gerçekleştirdikleri tüm işlemler için BNB kullanırken, MEXC yatırımcıları tüm işlemlerinde MX kullanır.
MEXC platformu, MX Token’in büyümesi ve markette ön sıralara çıkması için çok büyük çaba sarf etmektedir. ‘’Her Şey İçin Büyüme’’ planını başlatan MEXC; madencilik, zincir üstü borç verme ve DEX alım satımı gibi çeşitli işlemleri açarak bu hedefe doğru emin adımlarla yürüyor.


MX Token Geleceği

MX
coin geleceği ise MEXC kullanıcıları başta olmak üzere birçok yatırımcı tarafından merak ediliyor. MX son ayların en popüler tokenlerinden biri haline geldi. Özellikle MEXC’den gelen yakım haberlerinden sonra pek çok kişi bu kripto para birimine yatırım yapmaya başladı.
Pek çok yatırımcı, MX tokenin yakın zamanda BNB seviyesine çıkacağını ve birbirleri ile çok büyük benzerlikler barındırdıklarını düşünüyor. Şu an için piyasa değeri bakımından markette 195. sırada yer alan MX Token’in fiyatı 2,68 dolar. Eğer bu token düşünüldüğü gibi BNB seviyelerine gelir ise yatırımcılarına 150x kazanç sağlayabilir.
Eğer sizler de MEXC borsasının sunduğu avantajlardan faydalanmak ve düşük komisyonlarla işlem yapmak istiyorsanız MEXC borsasına vermiş olduğum linkten kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt