Duyuru MEXC Türkiye Ramazan Bayramı Özel Etkinliği ! Hediyeler Sizleri Bekliyor !

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 1 Ay 17 Gün
Mesajlar
130Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan MEXC, Türk kullanıcılara özel etkinlikler ile kazandırmaya devam ediyor.
MEXC ekibi Twitter üzerinden paylaştığı duyuru ile Türk kullanıcılara MEXC baskılı Tişört, Şapka ve Kanvas çanta hediye edeceğini duyurdu.


Bu özel etkinliğe katılabilmek için MEXC Türkiye resmi hesabını takip etmeniz, retweet etmeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli. (Twitter üzerinden yapılmaktadır)


Etkinlik 18 Nisan saat 00.00 ile 27 Nisan saat 24.00 arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihler arasında görevleri tamamlayan 50 kullanıcı çekiliş ile ödüllerin sahibi olacak.


Halihazırda MEXC üyeliği olan kullanıcıların spot işlem hacminin kümülatif olarak 1000 dolar üzerinde olması gerekiyor. Yeni kullanıcılar ise 500 dolardan fazla işlem yapmaları durumunda etkinlikten faydalanabilecek.


Bu özel etkinlikten ve daha fazlasından faydalanmak, düşük komisyon oranları ile işlem yapmak istiyorsanız referanslı linki üzerinden ücretsiz bir şekilde MEXC üyeliği açabilirsiniz.


MEXC Kayıt Linki: 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt