Duyuru MEXC, Stronger (STRNGR) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
56
o1.jpg

MEXC, Stronger (STRNGR) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve STRNGR/USD paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • STRNGR/USDT Alım Satımı: 2 Haziran 2022 06.00 (TSİ)
*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri
(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Stronger (STRNGR)
Toplam Arz: 10.000.000 STRNGR
Resmi Website:
Blok Gezgini (ERC-20):
Twitter:
Discord:
Medium:
Kısa Tanıtım
Öncü bir Nodes-as-a-Service (NaaS) ödül platformu olan StrongBlock, StrongChain olarak bilinecek olan Katman 1, EVM uyumlu bir blok zinciri protokolü tasarlamayı, tasarlamayı ve inşa etmeyi amaçlıyor. NaaS platformunu StrongChain’e taşımanın amacı, yeni ekonomik katmanların kilidini açacak, sürdürülebilirliği artıracak, GÜÇLÜ token fiyatına canlılık katacak ve NaaS platformunun muazzam başarısı nedeniyle büyümenin temelini atacak, toplulukta ilk olan bir model oluşturmaktır.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt