MEXC, REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor - 10.000 USDT Bonus Kaz...

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
du606cq.jpg

MEXC, 6 Eylül 2022 07.30'da (TSİ) REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT Vadeli İşlemlerini piyasaya sürüyor.

REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT, çapraz ve izole marjin modlarında 1-50 kat kaldıracı destekleyecektir. MEXC uygulamasından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni listelemeyi kutlamak için, kullanıcıların REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT vadeli işlemlerine davet edildiği ve 10.000 USDT vadeli işlem bonusundan pay kazanma şansına sahip olduğu bir etkinlik düzenliyoruz!

Etkinlik Tarihi: 6 Eylül 2022 07.30 - 10 Eylül 2022 07.30 (TSİ)

Etkinliğe katılım: Etkinlik sırasında bu vadeli işlem çiftlerinde alım satım yapmak etkinliğe katılım için yeterlidir. Kayıt gerekmez.

Etkinlik 1: Yeni Vadeli İşlemler Kullanıcıları için 2.000 USDT Hoş Geldin Bonusu

Etkinlik süresince, ilk kez vadeli işlem yapan, REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT Vadeli İşlem alım satımında toplam işlem hacmi en az 2.000 USDT olan kullanıcılar, 10 USDT vadeli işlem bonusu alacaklardır. İlk 200 kullanıcı ile sınırlıdır.

Ayrıca "Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği"ne de katılabilir ve aynı anda ekstra Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web):

1.000$ Bonus Alın (Mobil): 2: 5.000 USDT Değerindeki Bonustan Pay Almak için REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT Vadeli İşlemlerinde Alım Satım Yapın

Etkinlik boyunca, minimum 10.000 USDT olmak üzere, en yüksek işlem hacmine sahip ilk 200 kullanıcı, 5.000 USDT vadeli işlem bonus ödülünden pay kazanacaktır:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 3.000.000 USDT

2

700 USDT

≥ 2.000.000 USDT

3

300 USDT

≥ 1.000.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırlı olmak üzere, kullanıcılara işlem hacimlerine göre paylaştırılır.

≥ 10.000 USDT

Etkinlik 3: 1-50x Ayarlanabilir Kaldıraç ile Alım Satım Yapın ve 3.000 USDT Bonusu Paylaşın!

Etkinlik süresince, minimum toplam işlem hacmi en az 3.000 USDT olan, tek bir işlemde REN/USDT, QTUM/USDT ve OMG/USDT ≥ 21x kaldıraç ile alım satım yapan kullanıcılar toplam 3.000 USDT vadeli işlem bonusunu paylaşacaktır. Ödüller, belirli vadeli işlem çiftlerinde her kullanıcının toplam işlem hacmine göre bölünecektir.

Kaldıraç

Minimum İşlem Hacmi

Ödül (Bonus)

≥ 21x

≥ 3.000 USDT

3.000 USDT Paylaşılır

Notlar

Etkinlik 1'deki bonus, yalnızca yeni Vadeli İşlem kullanıcıları ve Vadeli İşlem hesabını daha önce etkinleştirmiş ancak Vadeli İşlemlerde işlem yapmamış veya Vadeli İşlem hesaplarına henüz herhangi bir para transferi yapmamış mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Hem long hem de short pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinlik katılımı için işlem hacmi dikkate alınacaktır.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma veya hileli eylem olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan katılımcıların uygunluğunu iptal etme yetkisine sahiptir. MEXC, ödülü geri alma veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Vadeli İşlemler Bonusu hakkında bilgi sahibi olmak için şu adrese göz atabilirsiniz:

MEXC sürekli sözleşmeleri yalnızca en yüksek piyasa değeri olan koinleri değil, aynı zamanda UNI, SUSHI, DOT, YFI, YFII, HNT, FLM vb. gibi DeFi projelerini ve Polka Projelerini de destekler. İlerleyen dönemlerde, daha çok sayıda sürekli sözleşme başlatılacaktır, lütfen bizi takipte kalın.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt