Duyuru MEXC, Optimism (OP) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek – 1000 MX Kazanmak için Para Yatırın!

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
56
MEXC, Optimism (OP) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek, OP/USDT ve OP/USDC paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • OP/USDT ve OP/USDC Alım Satımı: 1 Haziran 2022 19.12 (TSİ)
*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.1.000 MX Değerindeki Ödül Havuzundan Pay Almak için OP Yatırın

Etkinlik Tarihi: 31 Mayıs 2022 15.00 – 2 Haziran 2022 19.00 (TSİ)


Etkinlik dönemi boyunca, en az 50 USDT değerinde OP yatıran kullanıcılar, net yatırdıkları miktarla orantılı olarak toplam 1000 MX değerindeki ödül havuzunu paylaşacaktır.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)


Proje Adı: Optimism (OP)

Toplam Arz: 4.294.967.296 OP

Official Website:

Block Explorer (OP Layer 2):

Twitter:

Discord:

Medium:

Kısa Tanıtım

Ethereum’un ikinci katman ölçeklendirme çözümü Optimism, protokolün yeni yönetişim sistemi olan Optimism Collective’i oluşturan iki merkezden biri olan Token House için yeni yönetişim belirteci OP’sini tanıttı. Ağın ilk kullanıcılarına, 2022’nin ikinci çeyreğinde, varlığın toplam arzının %5’ini oluşturan OP airdrop’ları alma fırsatı verilecek.Hüküm ve Koşullar

  1. Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
  2. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  3. MX ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 10 iş günü içinde dağıtılacaktır. Tüm MX ödülleri ikincil piyasadan geri getirilecektir.
  4. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu gibi nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt