Duyuru MEXC Launchpad Etkinliği Kazandırıyor! MEXC Launchpad’ine Katıl ve En Az 5 Katı Kazan ! (YTD)

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
FPP_FgCXwA8UBRn.jpg

MEXC Launchpad Etkinliği Kazandırıyor! Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?

Büyük kripto para borsalarından biri olan MEXC borsası, gerçekleştirdiği etkinlikler ile kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Boba Brewery (BRE) Launchpad’ini başlatan MEXC, platforma kayıt olan ve hesabında 10 MX bulunduran üyelerini bu ön satışa dahil ediyor.
Etkinlik 31 Mart tarihinde başlamıştı. Kullanıcıların etkinliğe katılabilmesi için son tarih ise 5 Nisan 2022 saat 18.59 olarak gözüküyor. Bu tarihe kadar hesabında en az 10 MX bulunduran kullanıcılar etkinliğe katılmaya hak kazanacak. 10 MX’nin spot hesapta olması etkinliğe katılabilmek için yeterli olacak.

FPhLX3AXsAocphV

Abonelik Dönemi ile Dağıtım Dönemi Hemen Başlayacak!

Kullanıcılar, 6 Nisan 2022 saat 09.00 ile 7 Nisan 2022 saat 09.00’a kadar abonelik döneminde olacaklar. Bu süre içerisinde MX taahhüdünde bulunmak için kullanıcıların ‘’Şimdi Katıl’’ butonuna tıklamaları gerekecek. Abonelik dönemini de başarıyla tamamlayan kullanıcılar, 7 Nisan 2022 saat 13.00’da dağıtım dönemine girecek ve bekleyişe geçecekler.

Dağıtım döneminin hemen ardından 7 Nisan 15.00 tarihinde alım satım dönemi başlayacak. Kullanıcılar alım satım döneminde BRE/USDT işlem paritesinde, ön satıştan almış oldukları BRE tokenleri satabilecekler. Launchpad etkinlikleri yatırımcılar için bir fırsat olarak görülebilir. Çünkü bu etkinlikler, yatırımcılara minimum 5 kat para kazandırabilir. Hatta bazı etkinliklerin 100 kata kadar para kazandırdığı da gözlemlenen durumlar arasında.

Sizler de hayatınızı bir anda değiştirecek girişimlerde bulunmak istiyorsanız, MEXCborsasının sıklıkla düzenlediği launchpad etkinliklerine katılabilirsiniz. MEXCborsasına kaydolarak bu etkinliğe katılmak ve düşük komisyon oranları ile tüm alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, MEXCborsasına ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.

MEXC Kayıt Linki:

Yatırım tavsiyesi değildir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt