Duyuru MEXC, KUJIRA (KUJI) Zincir Geçişini ve Airdrop Dağıtımını Destekleyecek

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
o7.jpg


Kullanıcı haklarının ve çıkarlarının korunmasını sağlamak için MEXC, Terra Classic zincirindeki KUJI tokeninin ayrı bir zincire taşınmasını destekleyecektir. KUJIRA proje ekibi ile görüşmeler sonrası, KUJIRA ve MEXC, KUJI sahiplerine dağıtılacak olan airdrop’ları aşağıdaki düzenlemelere göre gerçekleştirecektir:
  • 13 Mayıs 04:58:49 (TSİ) tarihinden önce KUJI (Eski) tokenlerine sahip olan kullanıcılar için MEXC, Kujira’nın Terra’daki anlık durum görüntüsü zamanına dayalı olarak kullanıcının token tutma durumlarının anlık görüntüsünü almış ve KUJI (Yeni) tokenlerini airdrop olarak dağıtmıştır. KUJI (Yeni) airdrop’ları, KUJI zincir geçişinin tamamlanmasının ardından yayınlanacaktır. Airdroplar dağıtıldıktan sonra tekrar ayrı bir duyuru yapılacaktır.
  • 13 Mayıs 04:58:50 tarihinden 27 Mayıs’a kadar olan süreye kadar net KUJI (Eski) satın alma işlemi sıfırdan büyük olan kullanıcılar için, MEXC, tüm USDT tokenlerini 6 Haziran 03.00 (TSİ) tarihinden önce kendilerine iade etmek için “MEXC Yatırımcı Koruma Fonu“nu kullanacaktır. Bu arada, bu süre içinde satın alınan KUJI (Eski) tokenleri düşülmeyecektir.
MEXC her zaman “Önce Kullanıcı” kavramına bağlı kalır, kullanıcıların haklarını ve çıkarlarını korur. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen çevrimiçi müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Desteğiniz için teşekkürler!

Daha fazla bilgi için lütfen şu adrese bakın:Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt