MEXC Kickstarter – 62.000 Carbon Credit (CCT) Airdrop Kazanmak İçin Oy Kullanın!

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
FWPi5crXEAEGOqU.jpg

MEXC Global, MEXC proje ekibi tarafından başlatılan ve kullanıcıların proje öncesinde belirlenmiş bir hedefe ulaşmak üzere oy kullanarak tokenlerini stake edebilecekleri bir listeleme kampanyası olan Kickstarter oturumunu başlatmaktan dolayı heyecan duyuyor! Hedefe ulaşıldığında, listeleme süreci başlatılacak ve listelemeden önce oylamaya katılan kullanıcılara airdrop hediye edilecektir. Oylama belirlenen hedefe ulaşamazsa, MEXC Global proje listelemesini iptal edecek ve oylama tokenlerinin kilidini açacaktır. Bu etkinlik, yüksek kaliteye sahip projeleri belirlemek ve aynı zamanda MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamak için tasarlanmıştır.
Kickstarter’ın bu oturumunda Carbon Credit (CCT) projesini sizlere sunuyoruz.


Proje Tanıtımı
Carbon Credit Token (CCT Token), düzenlenmiş karbon kredilerine erişimi demokratikleştiren dijital iklim projesidir. Dünyanın en çok işlem gören karbon kredisi olan Avrupa Birliği Ödeneği (EUA) vadeli işlemleri tarafından teminat altına alınan ilk kripto para birimidir.
Blok zinciri teknolojisi aracılığıyla dünyanın en büyük karbon pazarına benzersiz erişim sağlayarak, hem tüketiciler hem de işletmeler için iklim eyleminde devrim yaratıyoruz.
CCT, Mart 2022’de oluşturuldu ve piyasaya sürüldü. Token fiyatı, piyasa oynaklığına rağmen lansmanından bu yana sabit kaldı. CCT, CC Token Ekosisteminin yönetim belirtecidir. Aynı zamanda, yıl sonuna doğru başlatacağımız Carbon City Zero Game’in yerel simgesi olacak.Kickstarter’a nasıl katılınır:

Kullanıcılar, oylamaya katılmak için ön koşul olarak MX tokenlerini stake ederek ücretsiz airdrop kazanma şansına sahip olabilirler. Taahhüt edebileceğiniz maksimum MX miktarı, anlık görüntü saatinde Spot Cüzdanınızdaki MX bakiyesine bağlıdır. [MEXC, 26 Haziran 2022 19.00 – 27 Haziran 2022 18.59 (TSİ) arasında kullanıcıların MX varlıklarının rastgele bir anlık görüntüsünü alacaktır.]
Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:
 1. Oylama Tarihi: 28 Haziran 2022 06.00 – 13.50 (TSİ)
 2. Tahmini Alım Satım: 28 Haziran 2022 15.00 (TSİ)
 3. Anlık Görüntü Tarihi: 26 Haziran 2022 19.00 – 27 Haziran 2022 18.59 (TSİ)
 4. Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
 5. Oylama Linki:

 6. Airdrop Detayları:
  Ödül Havuzu: 62.000 CCT

  Fiyat: 0 USDT (Referans Fiyatı: $0,5)
 7. Oylama Tokeni: MX (Oylama sınırı: maksimum 500.000 MX)
 8. Şartlar: Minimum 10 Oy (1 Oy = 1 MX)
 9. Kurallar: Oylama için kullanılan tokenler etkinlik süresince geçici olarak kilitlenir ve etkinlik bittikten sonra bir saat içinde kilidi açılır. Kullanıcılar oy verme süresi bitmeden diledikleri kadar oy kullanabilirler.
 10. Ödüller: Airdrop ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra kullanıcıların toplam oy kullanma sayısına göre bir saat içinde orantılı olarak dağıtılacaktır.
Daha fazla bilgi için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Listeleme Hakkında
1) Listeleme detayları Kickstarter sona erdikten sonra ayrıca duyurulacaktır, lütfen bizi takipte kalın!
2) Hedef oy oranı: %500
Oy Oranı = Toplam Oy (USDT) / Ödüllerin Toplam Değeri (USDT)
(Not: Hesaplama birimi eşit olarak USDT’ye dönüştürülecektir)
*Projeler yalnızca oy oranı %500’e ulaştığında listelenir.

Hüküm ve Koşullar:
 1. Stake edilen tokenler, etkinlik sona erdiğinde iade edilecektir. Kickstarter etkinliğine katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
 2. Etkinliğe katılan kullanıcıların, ödül almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitmeden gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
 3. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt