MEXC Kickstarter - 560.000 Rare FND (FND) Airdrop Kazanmak için Oy Kullanın!

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
giuc8ux.jpg


MEXC Global, MEXC proje ekibi tarafından başlatılan ve kullanıcıların proje öncesinde belirlenmiş bir hedefe ulaşmak üzere oy kullanarak tokenlerini stake edebilecekleri bir listeleme kampanyası olan Kickstarter oturumunu başlatmaktan dolayı heyecan duyuyor! Hedefe ulaşıldığında, listeleme süreci başlatılacak ve listelemeden önce oylamaya katılmış olan kullanıcılara airdrop hediye edilecektir. Oylama belirlenen hedefe ulaşamazsa, MEXC Global proje listelemesini iptal edecek ve oylama tokenlerinin kilidini açacaktır. Bu etkinlik, yüksek kaliteye sahip projeleri belirlemek ve aynı zamanda MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamak için tasarlanmıştır.

Kickstarter'ın bu oturumunda Rare FND (FND) projesini sizlere sunuyoruz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Rare FND (FND)

Toplam Arz: 325.000.000 FND

Resmi Web Sitesi:

Blok Gezgini (BEP-20):

Twitter:

Telegram:

WhitepaperProje Tanıtımı

Blok zincirindeki ilk uçtan uca kitle fonlaması platformu olan Rare FND, hayır kurumları ve yeni başlayanlara, fon toplamaları için kitle fonlaması kampanyaları başlatmalarına yardımcı olan bir platform sağlar. Rare FND, bir hayır kurumuna veya bir startup'a yapılan bağışta otomatik stake etme yoluyla kitle fonlaması kampanyalarının hedeflerine daha hızlı ulaşmasına yardımcı olabilir.Kickstarter'a nasıl katılınır:

Kullanıcılar, oylamaya katılmak için ön koşul olarak tokenlerini stake ederek ücretsiz airdrop kazanma şansına sahip olabilirler.

Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
Oylama Tarihi: 17 Ağustos 2022 01.00 - 17 Ağustos 2022 13.50 (TSİ)
Tahmini Alım Satım: 18 Ağustos 2022 15.00 (TSİ)
Oylama Linki:
Airdrop Detayları:
- Ödül Havuzu: 560.000 FND
- Fiyat: 0 USDT (Referans Fiyatı: $0,07854)
Oylama Tokeni: MX
Koşullar: 10 ≤ MX ≤ 500,000
Kurallar: Oylama için kullanılan tokenler etkinlik süresince geçici olarak kilitlenir ve etkinlik bittikten sonra bir saat içinde kilidi açılır. Kullanıcılar oy verme süresi bitmeden diledikleri kadar oy kullanabilirler.
Ödüller: Airdrop ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra kullanıcıların toplam oy kullanma sayısına göre bir saat içinde orantılı olarak dağıtılacaktır.


Daha fazla bilgi için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Listeleme Hakkında

1) Listeleme detayları Kickstarter sona erdikten sonra ayrıca duyurulacaktır, lütfen bizi takipte kalın!

2) Hedef oy oranı: %500

Oy Oranı = Toplam Oy (USDT) / Ödüllerin Toplam Değeri (USDT)

(Not: Hesaplama birimi eşit olarak USDT'ye dönüştürülecektir)

*Projeler yalnızca oy oranı %500'e ulaştığında listelenir.Hüküm ve Koşullar:

Stake edilen tokenler, etkinlik sona erdiğinde iade edilecektir. Kickstarter etkinliğine katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
Etkinliğe katılan kullanıcıların, ödül almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitmeden gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt