MEXC, FusotaoProtocol (TAO) Projesiyle Davet Etkinliği Düzenleyecek - 30.567 TAO Kazanmak için Ar...

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 2 Ay 14 Gün
Mesajlar
130
ULwaJdy.jpg


TAO'nun MEXC'de listelenmesini kutlamak için proje ekibi, MEXC'de 30.567 TAO kazanabileceğiniz davet etkinliğine ev sahipliği yapacak!Etkinlik Tarihi: 20 Eylül 2022 07.00 - 23 Eylül 2022 19.00 (TSİ)Arkadaşlarınızı Davet Edin ve Arkadaşlarınızla Beraber 30.567 TAO Ödülünden Pay Kazanın!

Davet edilenler aşağıdaki koşulları karşıladığında, hem davet edenler hem de davet edilenler, 30.567 TAO ödülünden pay almaya hak kazanır:

Davet edilenler, davet edenler tarafından sağlanan davet bağlantısı aracılığıyla hesap açmalıdırlar.
Davet edilenler, etkinlik süresi boyunca MEXC'de en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapmalıdırlar.
Not:

Davet edenler, katılım formunu doldurmalıdır: >Tıklayın< ( )

Davet edenlerin, arkadaşlarını davet etmek için davet bağlantılarını kullanmaları gerekir. ( )

Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, o kadar çok ödül alırsınız.

Hesap açma işlemini tamamlayan ve etkinlik süresi boyunca en az 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapan yeni kullanıcılar da 30.567 TAO ödül havuzundan pay kazanabilir.


Hüküm ve Koşullar

Net Yatırım = Yatırılan Miktar - Çekilen Miktar; Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Hesaplar arasındaki transfer tutarları hariç tutulacaktır.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Kazananlar listesi ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde açıklanacak ve dağıtılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekir. Aksi takdirde davet ilişkisi tespit edilemez.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik FusotaoProtocol (TAO) proje ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü katılmış olarak kabul edilir. Etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt