MEXC, Ethereumfair (ETHF) Projesini Listeleyecek ve "Alım Satım Madenciliği" Oturumunu Başlatacak

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 2 Ay 18 Gün
Mesajlar
130
tgqKohe.jpg


MEXC, Ethereumfair (ETHF) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve ETHF/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
ETHF/USDT Alım Satımı: 19 Eylül 2022 13.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, ETHF ekibi yalnızca MEXC kullanıcıları için bir Alım Satım Madenciliği etkinliğine ev sahipliği yapacak. Toplamda 25.000 ETHF sizleri bekliyor!Etkinlik Tarihi:19 Eylül 2022 19.00 - 21 Eylül 2022 18.59 (TSİ)


Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam ETHF miktarıyla orantılı olarak günlük 12.500 ETHF ödül havuzunu paylaşmak için ETHF alım satımı yapabilirler.
19 Eylül 2022 19.00 - 20 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (12.500 ETHF) %50'sinden pay alın.
20 Eylül 2022 19.00 - 21 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (12.500 ETHF) kalan %50'sinden pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00'de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.
Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 ETHF alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 ETHF olduğunu ve günlük ödül havuzunun 12.500 ETHF olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 12.500 ETHF=12,5 ETHFHüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum günlük ödül miktarı 625 ETHF olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08'i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Ücreti Oranı= ETHF Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / Bireysel ETHF İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik ETHF ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Ethereumfair (ETHF)

Toplam Arz: 120.000.000 ETHF

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini:

Twitter:

Telegram:Proje Kısa Tanıtımı

Ethereumfair (ETHF), PoW'e sahiptir ve kısıtlama olmaksızın herkesin katılımına açıktır. Ethereum Vakfı PoS çatallanmasına geçiş yapıyor ama orijinal zincir de korunacaktır. ETHF, ETH'nin mevcut madencilik algoritması ve ödül yükseltmesi için optimize edilmiştir. Ödül algoritması madencilik maliyetine göre ayarlanır. Zorluk, hala orijinal madencilik algoritması olan 0'a ayarlanmıştır.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt