MEXC ETF : 5 USDT Değerinde LUNC&ETC Kaldıraçlı ETF Alım Satımı Yapın ve 100 USDT Airdrop Kazanın...

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
obdyyl3.jpg


MEXC kullanıcılarını desteklerinden dolayı ödüllendirmek için MEXC, 10.000 USDT ödüllü bir ETF Alım Satım Yarışması düzenleyecektir.Etkinlik Tarihi: 6 Eylül 2022 13.00- 9 Eylül 2022 13.00 (TSİ)

ETF İşlem Çiftleri: LUNC3L, LUNC3S, ETC3L, ETC3SEtkinlik A:

LUNC3L/3S&ETC3L/3S işlem çiftlerinde 5 USDT'den fazla bir alım satım yapın ve çekilişe katılmaya hak kazanın. 3 kazananın her biri 100 USDT airdrop ile ödüllendirilecektir.Etkinlik B:

Etkinlik süresince, en az 1000 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNC3L/3S&ETC3L/3S ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT airdrop kazanacaktır. En az 3000 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNC3L/3S&ETC3L/3S ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 20 USDT airdrop kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 10.000 USDT'dir.Notlar:

İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.
Ödül, kazanan kullanıcıların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] - [Geçmiş] - [Diğer] bölümünden ödüllerini kontrol edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt