MEXC, Celsius (CEL) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
FVSbHOZWIAMVY_H.jpg


MEXC, Celsius (CEL) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve CEL/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • CEL/USDT Alım Satımı: 15 Haziran 2022 17.00 (TSİ)
*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Kısa Tanıtım

Celsius Network, kullanıcıların yatırılan kripto para birimlerinden faiz almasına veya kripto teminatlı krediler almasına olanak tanıyan, düzenlenmiş, SEC uyumlu bir borç verme platformudur.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt