Duyuru MEXC Ajans Programı Arka Uç Kullanım Kılavuzu

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 2 Ay 8 Gün
Mesajlar
130
m4-1.jpg

Kripto topluluğunu geliştirmek ve MEXC ile aynı değerleri ve misyonu paylaşan üyeler aramak için MEXC Ajans Programını başlattık ( ).
Bir MEXC Ajansı olduktan sonra, arkadaşlarınızı davet etmek ve işlem ücreti komisyonları kazanmak için özelleştirilmiş tavsiye bağlantınızı oluşturabilirsiniz. Bu kullanım kılavuzunda size MEXC Affiliate arka uç sisteminde nasıl gezineceğinizi göstereceğiz.
İlk olarak, lütfen üzerinden MEXC bağlı kuruluş web sitesini ziyaret edin ve bağlı kuruluş arka uç sayfasına giriş yapın;

Panoya Genel Bakış:
  1. Afiş Bölümü
İştiraklerimiz ve platform kullanıcılarımız için meydana gelen son olayları görüntüleyebilirsiniz. Bu etkinliklere kendi başınıza katılabilir veya topluluğunuzun üyeleriyle paylaşabilirsiniz.
mceclip14.png

  1. Yönlendirme bağlantısı oluşturma alanı.
Varsayılan davet bağlantısı olmadığından, arkadaşlarınızı davet etmeden önce bir tane oluşturmalısınız.
mceclip6.png

Örneğin, varsayılan bağlantıyı kurmak için kod olarak “peterw” gibi “adınız” yazın.
Bu alanda size özel davet linkinizi oluşturabilir, farklı davet kodları ile çeşitli kampanyalar oluşturabilirsiniz.
mceclip8.png
Örneğin, “Telegram” adlı bir kampanya oluşturabilir ve “peterTG” gibi özelleştirilmiş kodunuzu girebilir ve ardından Telegram Topluluğunuzdan promosyonların kaydını ve performansını izlemek için bağlantıyı paylaşabilirsiniz.
  1. Link Kısaltıcı
Burada, davet kodu çerezinizle kısaltılmış bir bağlantı oluşturmak için herhangi bir promosyon bağlantısını kısaltabilirsiniz.
mceclip5.png
Örneğin, topluluk kullanıcılarınıza vadeli işlem bonusu etkinliğini tanıtmak isteyebilirsiniz. “Vadeli yeni kullanıcı bonusu” gibi bir promosyon linkini kısaltabilir, linki buraya kopyalayabilir, başlığını “peter bonusu” ve kodunu “peter bonusu” olarak yazabilir ve kullanmak istediğiniz kampanyayı seçebilirsiniz. “varsayılan”. Ardından, tümünü görüntüle bölümündeki bağlantıları kopyalayabilirsiniz.
Yeni bir müşteri promosyonu görüntülemek için bu bağlantıyı tıklarsa ve bir MEXC hesabına kaydolursa, davet kodunuz kayıt sayfasında gösterilecektir.
  1. Ajans hesabından komisyonları çekme.
Sayfanın sağ üst köşesindeki ajans hesabınızda, çekilebilecek komisyonlarınızı ve komisyon geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. “Çek” düğmesine tıkladıktan sonra, komisyonları MEXC spot hesabınıza çekebilirsiniz.
mceclip2.png

Bir önceki gün için spot komisyonu her gün saat 11.30’de (TSİ) ve bir önceki günün vadeli işlem komisyonu her gün saat 12.30’de (TSİ) düzenlenecektir.
Paranızın güvenliğini sağlamak için herhangi bir para çekme işlemi yapmadan önce ajans hesabına Google doğrulama kodunu bağlamanız gerektiğini lütfen unutmayın. Google doğrulama kodunu, ajans hesabınızın “Hesap Güvenliği” sekmesiden bağlayabilirsiniz.
  1. Komisyon Oranınız
Doğrudan müşteri komisyon oranınızı ve alt ajans komisyon oranınızı burada bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen özel hesap yöneticinizle iletişime geçin.
mceclip9.png

  1. Davet İstatistikleri
Bu alanda, o zaman aralığında davet ettiğiniz kullanıcıların bir özetini ve oluşturulan birikmiş komisyonları görmek için belirli bir zaman aralığı seçebilirsiniz.
mceclip4.png

Üyelik sistemine giriş yaptığınızda, referans numaralarına ilişkin veriler güncellenecek ve diğer üç numara günlük olarak güncellenecektir.
Eş zamanlı olarak bu bölümün altında günlük veri trendini görüntüleyebilirsiniz.
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kontrol panelinin alt kısmında verilen bilgileri kullanarak özel hesap yöneticinizle iletişime geçin.
mceclip3.png


Ayrıntılı Veriler
  1. Kampanyalar
Her bir davet bağlantısının kayıt, para yatırma ve komisyon verilerini kampanyalardan kontrol edebilirsiniz.
mceclip0.png

  1. “Referanslar” ve “Alt Ortaklar”
Seçilen dönem için her müşterinin komisyonunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca, belirli yönlendirmelerin bilgilerini UID’lerine göre arayabilirsiniz.
mceclip13.png

  1. “Komisyon” sekmesi altındaki “Spot” ve “Vadeli İşlemler”
Yönlendirdiğiniz her işlemin ayrıntılı komisyonunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, verileri indirmek ve analiz etmek için dışa aktar düğmesini kullanabilirsiniz.
mceclip7.png

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bize bildirmek için özel hesap yöneticinizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt