MEXC, 6000 USDT Değerinde KDA3L Token Ödüllü KDA3L/3S ve BONE3L/3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerini Piyasaya Sürüyor

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
FVRxhnyXsAA5cqe.jpg

Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 15 Haziran 2022 10.30’da (TSİ) KDA3L/3S ve BONE3L/3S kaldıraçlı ETF ürünlerini piyasaya sürecektir. Ayrıntılar aşağıdadır:

KDA3L – KDA için 3 kat long kaldıraç
KDA3S – KDA için 3 kat short kaldıraç

BONE3L – BONE için 3 kat long kaldıraç
BONE3S – BONEiçin 3 kat short kaldıraç

KDA3L/3S ve BONE3L/3S
için günlük yönetim ücreti oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları
Etkinlik Tarihi: 15 Haziran 2022 10.00 – 18 Haziran 2022 18.59 (TSİ)
Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: KDA3L, KDA3S, BONE3L, BONE3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, en az 200 USDT değerinde işlem hacmiyle KDA3L/3S ve BONE3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 5 USDT değerinde KDA3L token kazanacaktır. En az 500 USDT değerinde işlem hacmiyle KDA3L/3S ve BONE3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde KDA3L token kazanacaktır.
Toplam ödül havuzu 6000 USDT’dir.

Notlar:

1. İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
  2. Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.
  3. Ödül, kazanan kullanıcıların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Varlık] – [Spot] – [İşlem Geçmişi] bölümünden ödüllerini kontrol edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram micheal_88
  4. Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt