Duyuru MEXC, 6.000 USDT Değerinde OP Token Airdrop Ödüllü OP3L/3S Kaldıraçlı ETF’lerini Piyasaya Sürüyor

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
56
o3.jpg

Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 1 Haziran 2022 06.00 (TSİ) tarihinde OP3L/3S kaldıraçlı ETF’leri piyasaya sürecek. Ayrıntılar aşağıdadır:

OP3L – OP için 3 kat long kaldıraç
OP3S – OP için 3 kat short kaldıraç

OP3L/3S için günlük yönetim ücreti oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları
Etkinlik Tarihi: 1 Haziran 2022 06.00 – 4 Haziran 2022 18.59 (TSİ)
Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: OP3L, OP3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, en az 200 USDT değerinde işlem hacmiyle OP3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 5 USDT değerinde OP token kazanacaktır. En az 500 USDT değerinde işlem hacmiyle OP3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde OP token kazanacaktır.
Toplam ödül havuzu 6000 USDT’dir.Notlar:

  1. İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
  2. Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapması ve KYC doğrulamasını tamamlaması gerekir. Sınırlı ödüller, ilk gelene ilk hizmet esasına göre mevcuttur.
  3. Ödül, kazananın hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Varlıklar] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödül dağılımını kontrol edebilir. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram @MEXC_CR
  4. Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt