Makale Nasıl Olmuş

omerylan

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 18 Gün
Mesajlar
3
Merhaba Arkadaşlar Yeni Açmış olduğumuz sitede makale yayınlamaya başladık sizce seo açısından yazım nasıl düzeltmem gereken konuları yazarsanız gerçekten sevinirim
Altın Yorumları Herkese iyi forumlar dilerim
Harem Altın 1980 yılında KapalıÇarşıda faliyetlerine başlamış bir kuyumcu dükkanı olarak temeli atıldı. Sektörde öncü olma hedefi ile günümüze kadar gelmiş nadir firmalardandır.Vizyon olarak güven ve kaliteli hizmeti merkezine aldı.

Değerli maden ve altın piyasasında büyük hamleler ile sektörde öncü oldu bu süreçte firmanın en büyük kilometre taşı ise Türkiye’nin Kuyumculuk sektörünün kalbi olan KuyumcuKent de açtıkları yeni ofisleri ile işlerinde konumu daha merkezi bir yere taşıdılar. Piyasada Harem Gram Altın olarak piyasada büyük etki uyandıracak hamlesi olan kendi logosu ile gram altın üretmesi ile yeni bir etki yaratmış oldular 2012 yılında. Harem Altın logosu ile ürettikleri gram altınlar ile sektörde emin adımlarla ilerlemeye günümüzde devam ediyor.

Harem Altın, değerli maden ve kıymetli eşya sektöründe yenilikçi ve profesyonel hizmetini geliştirir iken bu alanda değerli bir ortak konumunda geldi. Bankalar,yatırımcılar,kuyumcular vb bir çok sektör için tedarikçi olarak faliyet gösteriyorlar. Hizmet sundukları alanlar arasında, üretilmiş ürünün uygun pazarda satılması, değerli madenlerin profesyonel tedarikçilerinden güvenli bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli madenlerin üretim ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik hizmeti sunmakta, bu hizmet sürecinde aldığı riskler manupüle edip güvenli tedarik ve lojistik ağını kurmuş oldular.

Harem Altın ve Kıymetli Madenler Ltd.Şti. firması üretim, tedarik, lojistik ağlarında sunmuş olduğu profesyonel hizmet ile alanında güvenli ticareti inşa etmiş oluyor. Terorizm v.b. tehlikelerden arınmış bir hizmet sunmakta.
Gram altın ve diğer maden çeşitleri ile dikkat edilmesi gereken hususları minimalize edip dolandırıcılığın önüne geçen teknolojik dokunuşlar, Kaliteli hizmet ile müşterileri yani; tedarikçiler,yatırımcılar,bankalar ve küçük esnaf olarak faliyet gösteren kuyumcuların bilgileri büyük bir gizlilik ile saklanmaktadır.

Altın tarihi çok eskilere dayanan kıymetli bir maden ürünüdür ve tarihte bir çok devletin parasının ham maddesi olarak kullanılmış, günümüzde , ise harem altın sayesinde Gram Altın, Çeyrek Altın, Tam Altın olarak kişiler için yatırım aracı olmasını sağlamışlardır.

Gram Altın Fiyatları, Çeyrek Altın Fiyatları, Tam Altın Fiyatları Günümüzde çok yüksek değerlere çıkmış olsada kişiler için vazgeçilmez bir yatırım aracı olmaya devam etmektedir. Tek Altın olmamakla beraber değerli taşlar
tedariği ve takı tasarımcıları için değerli taş teminde öncü ve güven kazanmış bir olmaya devam etmiştir Harem Altın.Harem altın şuanda üretimini ve tedariğini sağladığı ürünler; Sarrafiye Altın, Gramlık Külçe Altın bir çok çeşit altın ürünü çeşidi sunmaktadır. Gram altında 1 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr ağırlıklarında gram altın üretimi yapılmaktadır. Piyasadaki en önemli yeri lojistik ve tedarik süreçlerindeki çözümleri,

Paladum,Platin,Gümüş,Altın şuanda tedarik ağlarında olan değerli maden ürünleridir. Piyasada geçmişten gelen deneğimi ile güçlü ve köklü bir firmadır.Harem Altın almak için İstanbulda Kuyumcu Kent şubelerinden istediğiniz miktarda değerli maden alabilirsiniz.Kendi sitelerinden güncel altın fiyat bilgisine erişebilirisiniz ve Canlı Altın Fiyatları nı öğrene bilirsiniz.

KAYNAK
 

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 24 Gün
Mesajlar
881
Güzel Olmuş eline Sağlık Bu Şekilde Paylaşirsanızda Daha iyi Olur.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt