Kripto Paraların Yükselişlerini Kaçırma! - Coineeer'ı Kullanmaya Başla

neleroluyo

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 3 Ay 13 Gün
Mesajlar
13
* Site Adı: Coineeer
* Site Adresi:
* Açıklama: Kripto paralarla ilgili yapay zekâ ve veri bilimini kullanarak analiz yapan Coineeer, pump-dump ataklarıyla ilgili kullanıcılarını bilgilendirir. Yaşanacak pump-dump verilerinde kullanıcılarına bildirim gönderirken, günlük ve haftalık olarak analizlerini de kullanıcılarına iletir. Ek olarak yaptığı tüm analizleri kullanıcılarına sunar. Kripto paraların özel sayfalarında detaylı kripto para analizleri bulunur. Coineeer'a kayıt tamamen ücretsizdir.
* Açıldığı Tarih: 01.06.2022
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: Kripto paralarla ilgili daha fazla veri oluşturup, bu verilerle ilgili daha fazla analiz sunabilmek.Coineeer Nedir ?
Coineeer, birçok farklı kripto para borsasından aldığı verileri kendi içerisinde yapay zekâ desteği ile analiz eder. Bu analizler sonucunda ortaya çıkan belirli parametreleri kullanıcıları ile paylaşır. Üretmiş olduğu farklı analiz tipleriyle beraber kullanıcılarını bilgilendirir. Sisteme üye olup, hesaplarını onaylayan kullanıcılara pump-dump sinyalleri gönderir. Günlük ve haftalık bültenler iletir.
Üye olan kullanıcılar 200 farklı kripto parayı detaylı inceleyebilir ve takibe alabilir. Coineeer'a kayıt tamamen ücretsizdir. Sizde Coineeer.com'a üye olup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Coineeer'a kayıt olduktan sonra hesabınızı onaylamayı unutmayın. Aksi takdirde bildirimleri alamazsınız. Bildirimleri kapatmak için profil ayarlarınızı kullanabilir veya gelen bildirimler üzerindeki yönergeleri inceleyebilirsiniz.

Coineeer hakkında detaylı bilgi için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Coineeer'a kayıt olmak için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


GÜNCELLEME NOTLARI:​
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt