Duyuru Kickstarter – OwlDAO (OWL) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Airdrop ödülleri kullanıcıların hesaplarına dağıtıldı.

[OWL Listelenme Bilgileri]
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • OWL/USDT Alım Satımı: 6 Haziran 2022 17.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Katılımınız için teşekkürler!

OwlDAO (OWL) Özel Para Yatırma ve Alım Satım Hediyesi
OWL topluluğuna desteklerinden dolayı teşekkür etmek için OwlDAO ekibi, 228.000 OWL ödüllü özel bir para yatırma ve alım satım yarışması düzenlemeye karar vermiştir! Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

OWL Para Yatırma Hediyesi
En az 500$ net yatırım ile OWL yatıran ilk 200 kullanıcı, 114.000 OWL ödül havuzundan pay alma şansına sahip olabilir.

OWL Alım Satım Hediyesi
En az 500$ değerinde OWL alım satımı yapan ilk 200 kullanıcı, 114.000 OWL ödül havuzundan pay alma şansına sahip olabilir.

Hüküm ve Koşullar
  1. Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar; İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
  2. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  3. Kazanan listesi ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 7 gün içinde duyurulacak ve dağıtılacaktır.
  4. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  5. Ödüller ilk gelen ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
  6. Bu etkinlik OwlDAO ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
  7. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
Kickstarter etkinliği ve OWL’nin proje tanıtımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adrese göz atın: [İlk Listeleme] MEXC Kickstarter – 2.300.000 OwlDAO (OWL) Airdrop Kazanmak için Oy Kullanın!

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
FUfF4MxWUAI_Udc.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt