Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 21 Gün
Mesajlar
881
Karma Elementor Çok Duyarlı Wordpress Teması İndir Geçtiğimiz birkaç yılda, en son WordPress trendlerine ve standartlarına dayalı olarak tamamen yeni bir Karma'yı başlatmak için çok çalıştık.

Özelikler
Burada yeni ne var?
  • 11 benzersiz Demo ve ana sayfa
  • 150'den fazla iç Sayfa (Hakkımızda, Hizmetler, Bize Ulaşın, SSS, Randevu Alın , Takım vb.)
  • Üstbilgi Düzenleyici ve 10+ Hazır Başlık
  • Altbilgi Düzenleyici ve kullanılacak 10+ Hazır Altbilgi
  • Tasarım Sistemi Müşterilerin tipografiyi, renkleri, düğmeleri ve herhangi bir unsuru değiştirmesine ve herhangi bir sayfada her yerde kullanmasına olanak tanıyan benzersiz bir tasarım sistemi oluşturuyoruz.
  • Elementor - evet, sizi duyduk ve yeni Karma, Elementor için süper optimize edildi
  • Çok daha hızlı - yeni tasarım sistemimiz ve bir WordPress Önbellekleme eklentisi ile web siteniz bir roket kadar hızlı olacak
  • ve daha pek çok özellik Yeniden Harika olmak için
Karma TEKRAR BÜYÜK!
Lütfen Aheto eklentisi tarafından desteklenen, niş işlevler ve bloklarla dolu Karma Tema için yeni, büyük güncellemeye hoş geldiniz.

Karma tamamen duyarlıdır ve son teknoloji araştırmalar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu nedenle doğal olarak mobil uyumlu web siteleri ve uygulamalar için bir temadır, her bir özellik ve sayfa öğesi tabletlerin ve cep telefonlarının ekranlarında harika görünecektir. Bugün piyasadaki duyarlı görsel ortam için özel olarak oluşturulmuş sayfa şablonlarını ve düzenleri içerir.

Temayı Contact form 7, Booked, Google Maps, Elementor ve Gutenberg gibi premium eklentilerle uyumlu hale getirdik.

Farkına varmak:
Karma Temasındaki tüm resimler yalnızca demo sürümünde kullanılabilir. Siteniz için kendi görsellerinizi yüklemeniz gerekecek.

Karma 5'ten otomatik güncelleme yerine, Karma 6, WPBakery ile henüz uyumlu olmayan farklı bir içerik editörü üzerine kurulduğundan, manuel tema kurulumu ve manuel içerik aktarımı gerektirir.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt