Jannah News - WP Gazete Dergi Haberleri AMP BuddyPress v5.2.0

Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 5 Ay 21 Gün
Mesajlar
18
Jannah News - WP Gazete Dergi Haberleri AMP BuddyPress v5.2.0
 1. Deneyimli web tasarım şirketi TieLabs , 1 No'lu Satış Haber Teması Sahifa'nın arkasındaki ekip tarafından geliştirilmesinde bir yıldan fazla
 2. 'Seç ve Paylaş' yerel GIF Desteği ve Web tabanlı Push Bildirimleri gibi gerçek dünya özellikleri.
 3. Günümüzün modern cihazları için mobil navigasyon PLUS santrali AJAX Mega Menüler yerleşik.

Full ücretsiz indirmek İçin alttaki Linki Tıklayınız


Online Yayıncılık WordPress için Yeniden Tasarlandı
Jannah, günümüzün modern içerik pazarlama çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, yeni düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve maksimum esneklik için WordPress için en popüler uzantıların entegrasyonu ile kafasını çeviriyor.

Günümüzün Modern Cihazlarına Duyarlı
Elbette, Jannah sadece günümüzün tüm modern cihazlarına uyum sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara yanıt veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en sorunsuz deneyime sahip olduklarından emin olmak için kullanıcının cihazına uyum sağlayan akıllı menü özellikleri ile sizin için düşünüyor gibi görünüyor.

AMP
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tam uyumlu olduğundan içeriğiniz mobil cihazlar için optimize edilmiş içeriktir ve her yerde HIZLI yüklenir.

SEO Optimizasyonu
Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İnceleme Şeması ile de SEO'ya geldiğinde mallara sahiptir.

Süper popüler Yoast Eklentisi için tam destekle optimize edildiğinden Google ve BING Search'ten daha fazla ziyaretçi, ayrıca HTML SEO desteği alabilirsiniz, böylece Arama motorları eklentiler için SEO Zengin Snippet desteğinin yanı sıra belirli HTML öğelerinden sıralama sinyallerini alabilir Yorumlar, Derecelendirmeler ve Fotoğraflar gibi.

Yüksek Performans, Yanma Hızları
Birisi 'Hız İhtiyacı Var mı?'

Jannah, genel olarak gerçekten çarpıcı sayfa yükleme hızları ve web sitesi performansı sağlamak için sahne arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle bir çığır açmıştır.

 • Tembel Yük - Kullanıcı istediği zaman görüntülerin yüklenmesini ifade eder.
 • JS için Küçültülmüş Sürüm - jquery.js ile aynı şekilde çalışır, ancak üretim web sitenizin boyutu daha küçüktür.
 • Küçültülmüş CSS Kaynakları - boşlukları, girintileri, yeni satırları ve yorumları kaldırır.
 • DB Sorgularını azaltmak için yerleşik Önbellek.
 • Popüler önbellek eklentisi WP Super Cache ile uyumludur.
bbPress Entegrasyonu
WordPress yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forum yazılımı. Bu, WP sitenizdeki tartışma forumlarını kolayca ayarlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Orta, hızlı ve temiz olması kolaydır ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve Tek Tıkla yükleme özelliği bulunur.

Ön Görünümlü Demolar
Karanlık Olun ya da Açık ve Kabarık Tutun - Jannah, Skins'leri Light, Dark ve deriler arasındaki her şeyi hazır olarak güncellemenizi kolaylaştırıyor.

Neredeyse 1.000 Yazı Tipi Seçeneği
Jannah'da bulunan 800'den fazla Google Yazı Tipi ve +150 FontFace.me yazı tipiyle size uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güncellenecek veya yüklenecek bir şey yok, her şey kaputun altında.

GIF Desteği
Kim iyi bir GIF memünü sevmez?

Günümüzde büyük viral sitelerin başarısı için GIF'ler tüketici içeriğinde büyük bir rol oynamaktadır ve yerel olarak destekleyebilmeniz gerekir, etrafta karışıklık yok, uzantı veya eklenti gerekmez.

Jannah, mükemmel bir son kullanıcı deneyimi için GIF görüntülerini yerel olarak destekler.

Özelleştirilebilir Düzenler
Özel bir düzen ile çıldır!

Kenarlıklı, Tam Genişlik, Kutulu, Duvar veya düz Bir Sütun. Düzenler, sitenizin nasıl görüneceğinin temelini oluşturur ve sitenizi hareket ettirmek ve içeriğinize nasıl uyduğunu görmek için esnek bir sisteme sahip olmak çok önemlidir.

İçeriğe Geç
İçeriğinize sıcak noktalar eklemek, böylece kullanıcıların uzun biçimli içerikte belirli bir noktaya atlayabilmeleri, gezinmeye yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Ajax Mega Menüler
Gerçekten sıcak bir menü ton üst çentik içeriği ile dolu büyük bir site ile anahtardır. İyi bir menü, kullanıcıları etrafta dolaşmaya, diğer sayfalara bakmaya ve her zaman nerede olduklarını bildiklerini hissetmeye ikna etmelidir.

Ajax destekli mega menülerimizle, beklentilerinizi aşacağından emin olacağınız dinamik bir dizi heyecan verici menü seçeneği ile hiçbir taş bırakmayın.

Mobil Gezinme
Yeni siteniz için güzel bir şekilde tasarlanmış, özelleştirilebilir mobil navigasyon ile kalabalığın arasından sıyrılın. Tuval dışında kullanılabilir, Arka Planları Düz Renk, Degradeler veya Görüntüler olarak değiştirebilirsiniz. Rengi ayarlayın ve Sosyal Simgeleri ve Arama Formunu etkinleştirin / devre dışı bırakın.

Seç ve Paylaş
Bu, seveceğinizi bildiğimiz gerçekten temiz bir özellik. Jannah ve 'Seç ve Paylaş' ile son kullanıcı paylaşım işlevini kontrol eder.

Tek yapmaları gereken, Paylaşmak istedikleri kopyayı veya anahtar noktayı vurgulamaktır ve Jannah bunu otomatik olarak Sosyal Medya paylaşım işlevi olarak etkinleştirdiğiniz paylaşım seçeneklerini gösteren bir açılır modelle tanır. Boom!

Eposta pazarlama
E-posta dağıtım listenizi oluşturun!

Herkes, e-posta listenizin bugünkü ortamdaki en güçlü pazarlama aracınız olduğunu biliyor, bu nedenle Jannah'ın MailChimp ve Feedburner dahil olmak üzere endüstri standardı araçlarla tam bir entegrasyonu var.

Potansiyel müşterileri yakalayın, listenizi oluşturun ve dünya sizin istiridye!

Paralaks Efektleri ve Video Arka Planları
Güzel bir şekilde oluşturulmuş bir Açılış Sayfası, Ana Sayfa veya CTA devreye girmeli ve harekete geçmelidir. Bunu yapmanın harika bir yolu, canlı bir his - içerikle kaydırılan veya dramatik efekt için tam sayfa arka planından yararlanan arka planlar.

Demo İçeriği ile Tek Tıkla İçe Aktar
Kullanıma hazır 20'den fazla yeni demo yapısı ve her zaman daha fazla geliştirilmesiyle Jannah, tam özellikli bir web tasarımına sahiptir.

Görünümünüzü vurgulayan ve en iyi hissettiren bir demo bulun, ardından tasarım kurulumunuzu güzel ve basit hale getirmek için Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarma özelliğimizi kullanın. Oradan sadece kendi içeriğinizle güncellemeniz ve kalbinizin isteğine göre özelleştirmeniz gerekir.

Özel Reklamveren Alanı
Tüm bu çabaları para kazanmadan birinci sınıf bir içerik pazarlama sitesine, bloga veya haber sitesine koymak ne işe yarar? Nu-uh, bugünün ağında değil bebeğim.

Bu nedenle Jannah yalnızca tüm e-Ticaret ihtiyaçlarınız için WooCommerce için optimize edilmemiş, aynı zamanda Reklamlar için önceden tanımlanmış belirli alanlar da var!

Ortaklar veya iştirakler için spotlar ayırın veya en yüksek teklif verene tam sayfa devralma satışı yapın. Yerleşik en yaygın reklam bloğu boyutları ile yapmanız gereken tek şey AdSense kodunuzu kopyalamak ve bam! Jannah gerisini halleder.

Eşsiz BuddyPress Tasarımı
Tamamen entegre bir sosyal medya topluluğuyla veya bu yapışkan kullanıcı deneyimi için kaygan bir BuddyPress Design ile oluşturulmuş bir ağla bir adım atın.

Jannah şablonunda yerleşik olarak, tıpkı tasarımınızın geri kalanına benzeyecek şekilde, kullanıcıların daha fazla bilgi için geri gelmelerini sağlayan gerçek zamanlı sosyal his için menünüze Bildirimler eklemeyi bile seçebilirsiniz.

20+ Hazır Demolar
Demolarımız sadece bir ciltten daha fazlasıdır - her demodan seçilecek 20'den fazla kişi, sitenizi oluşturmanın zor işlerini yapmak için tasarlanmış Sayfalar, Menü yapıları ve Demo İçeriği ile tamamen işlevsel bir web sitesidir.

Bir demo seçin ve tek tıklamayla basitleştirin, kendi içeriğinizle güncelleyin ve arkanıza yaslanın ve ödülleri toplayın. Otomotiv, Oteller, Evcil Hayvanlar, Okul, Haberler, Spor, Video ve Moda gibi stillerle sevdiğiniz bir şey bulacağınızdan eminiz.

Sınırsız Başlık Stilleri
İyi bir Header gibi bir şey yok. Jannah, grafik tasarım ilkelerine dayanan karmaşık düzenlerle içinizdeki cesurları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Yalnızca hayal gücünüzle sınırlı sayısız farklı başlık stiliyle tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Instagram Widget'ı
Instagram, bugün en popüler sosyal medya fotoğraf paylaşım sitelerinden biridir. Web sitenizi Instagram'dan harika içeriklerden oluşan haber akışınızla entegre edebilmek, başarılı bir haber, blog, dergi veya moda web sitesinin anahtarıdır.

Jannah'ın Instagram widget'ı ile ihtiyaçlarınıza uygun farklı düzenler arasından seçim yapabilirsiniz, sadece tutamağınızı ekleyin, stilinizi seçin ve Jannah'a nereye yerleştireceğinizi söyleyin, kodlama gerekmez.

İnanılmaz Sayfa Oluşturucu
Jannah, tasarımınızı bloklar halinde özelleştirmenize ve sürükleyip bırakmanın basitliğine yardımcı olan yerleşik bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu içerir.

Benzersiz mizanpajlar inşa etmek kesinlikle son yılların sıcak bir tasarım konusudur, bu Jannah'ın gururla yerleşik bir Sayfa Oluşturucu'yu gururla oluşturduğunu fark eder. Başlamanız için serin blok yığınları ile sitenize nihai güç hız ve kullanıcı deneyimi.

Tüm bunlar WordPress Dashboard'un aşinalıklarından. Bu ne kadar iyi?

Güçlü ve Kullanımı Kolay Tema Seçenekleri
Jannah'daki TieLabs Tema Seçenekleri panelini SEVECEKSİNİZ. Bu kadar kapsamlı ve kullanımı basit, basit bir WordPress ortamında tasarım seçimleriniz üzerinde tam kontrol sağlarken, bir tıklama kolaylığı ile sofistike değişiklikler yaparsınız.

Stil, Tipografi, Paylaşım Düğmeleri, Kenar Çubukları ve çok daha fazlası, Jannah'daki Tema Seçenekleri Panelinin gücüyle uğraşmak için kullanılabilir.

Çeviri Hazır
Po & mo dosyalarını kullanarak herhangi bir dile çeviri için tamamen hazır, ayrıca dahili Çeviri paneli aracılığıyla temayı kolayca çevirebilirsiniz.

Jannah, WPML Çok Dilde Eklenti ile Tamamen Uyumludur, böylece Çok Dilde Web Siteleri oluşturabilirsiniz

Çarpıcı Video Oynatma Listeleri
Kullanıcılar için Video Oynatma Listeleri oluşturmak, Hemen Çıkma Oranınızı düşürmenin ve ziyaretçileri daha uzun tutmanın harika bir yoludur. Bu kadar basit ve Jannah'ın arka ucuna tamamen entegre.

Yerleştirin ve erişimi kolay, sezgisel olan ve kullanıcılarınızın sitenizi bir daha asla terk etmesine gerek olmayan kaydırma listesiyle güzel bir akışkan blok sunun.

Hareketli Hava Widget'ı
TieLabs'ta gerçekten gurur duyduğumuz ve Jannah'a özgü muhteşem bir özellik, gerçek zamanlı Hareketli Hava Widget'ımızdır. Tıpkı bir mobil deneyimdeki benzer deneyim gibi, kullanıcılarınızın önümüzdeki gün ve hafta için bir konum ayarlamasına ve gerçek zamanlı hava durumu görüntülemesine izin verin.

Web Bildirimleri
Web Push bildirimleri, kullanıcılarınızın web sitenizden güncellemeleri zamanında almasını sağlar. Canlı Bildirimlerle uğraşmak için gerçekten zorlayıcı bir sebep verin! Bu benim için cızırdamak olacak Jannah içine inşa edilmiş bir başka harika özellik. Bu bir pazarlamacının rüyası!

Özel Widget'lar
Bazen gerekli Widget'larınızı ayarlamak sadece sıkıcı bir zorunluluktur, bu yüzden tüm kutularınızı işaretleyeceğimizi bildiğimiz bir dizi hazır özel widget ile Jannah'dan sizin için tedium'u çıkardık.

Tümü, şart koştuğunuz tasarımın içine güzelce oturmak için tasarlandı.

Hayal ettiğiniz karşı konulmaz ana sayfa tasarımını oluşturmak için 12 Sosyal Sayaç, Sosyal Widget ve Kayıt Listeleri Widget'ı arasından seçim yapın.

 • Sosyal Sayaçlar - Jannah'ın yerleşik Sosyal Sayaç Widget'ıyla tüm önemli Aboneleri, Facebook Hayranlarını, Twitter Takipçilerini ve daha fazlasını göster
 • Sosyal Widget'lar - Dijital ekosisteminizi tamamlamak için Aboneler, Instagram, SoundCloud, Flickr, Google+, Dribble, Facebook ve çok daha fazlası
 • Gönderi Listesi Widget'ları - Göreve uygun belirli bir widget ile Son içerik, En Çok Görüntülenen İçerik, Popüler Mesajlar ve daha fazlasını gösterin.
WooCommerce Extended ile Gelişmiş E-ticaret
Akıllı Filtreler ile kullanıcıların büyük bir moda ve aksesuar kataloğunu derinlemesine incelemelerine yardımcı olmak için karmaşık bir şeye veya mobil cihazlarda inanılmaz derecede zarif görünen basit bir şeye ihtiyacınız olsun, Jannah sizi kapsıyor.

WooCommerce ile kalbinde tasarlanan ve geliştirilen, sunduğu karmaşık genişletilmiş işlevsellikten tam olarak yararlanabilmeniz için, yol boyunca yaptığınız her seçimin amaçlandığı gibi mükemmel çalışacağından emin olabilirsiniz.

Mağazanızı güvenle ve Jannah'ı yanınızda inşa edin.

Özellikler Listesi
 • Gutenberg Destek./li>
 • AMP entegrasyonu
 • WooCommerce entegrasyonu
 • bbPress entegrasyonu
 • BuddyPress entegrasyonu
 • Çoklu Görünümler
 • 20'den fazla demo
 • Tek Tıkla Demo Yükle
 • 800'den fazla Google Yazı Tipi
 • 150'den fazla FontFace Yazı Tipi
 • Sınırsız Altbilgi Düzenleri
 • Sınırsız Başlık Düzeni
 • Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler
 • İçeriğe Geç
 • Birden Çok İçerik Düzeni
 • Para Kazanma
 • Mega Menüler
 • İnanılmaz Sayfa Oluşturucu
 • Duyarlı tasarım
 • % 100 RTL Desteği: Arapça, İbranice. Farsça / Farsça, Urduca
 • WPML Çok Dilli Eklenti Uyumlu
 • Dahili Çeviri Paneli
 • Hareketli Hava Widget'ları
 • GIF Desteği
 • Birlikte Gelen Premium Eklentiler
 • BuddyPress Tasarım
 • Instagram Widget'ı
 • Çarpıcı Video Oynatma Listeleri
 • Web Bildirimleri
 • Duyarlı Google AdSense
 • Koyu ten
 • Şema SEO Zengin Snippet Mikro Verileri
 • Yapışkan Gezinme Menüsü
 • Birden çok sayfa yayınını destekler
 • Özel Kategoriler Logo, Renkler ve Arka Plan
 • Yapışkan Kenar Çubukları
 • Sınırsız kenar çubuğu
 • Breadcrumb Gezinme
 • Özelleştirilebilir OFF-canvas Mobil Navigasyon
 • Ajax Canlı Arama
 • 45+ Önceden Tanımlanmış Arka Plan Deseni
 • Dahili Özel Widget'lar
 • En popüler Cryptocurrency Eklentileri ile uyumlu
 

mhtysr

silver üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 9 Ay 3 Gün
Mesajlar
4
Teşekkür ederim harika bir paylaşım ilkkez bir temayı kilitsiz kuldum
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt