İbrahim Sarac

kurumsal
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 4 Ay 28 Gün
Mesajlar
262
İşiniz İşimizdir

Merhabalar ve ortaklı başlattığımız hizmetlerde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden kısaca detayları sizlerle aşağıdaki görselde paylaştık.

hizmetler.png
1 Anahtar Teslim Siteler


Her nevi web sitelerinizi hosting ve alan adı dahil kurup teslim ediyor ve bir yıl boyunca destek veriyoruz. Bizimle çalıştığınız süreyi takip eden yıllarda ise sadece hosting ve alan adı ücreti ödüyorsunuz. ( kullanıcı hataları için ayrıca ücret talep edilir)

2 Web Tasarım

İster hazır şablon ister özel yazılım web tasarım hizmetleri veriyor 3 ila 6 ay boyunca ücretsiz teknik destek sağlıyoruz. ( kullanıcı hataları için ayrıca ücret talep edilir)

3 Kurumsal Web Tasarım

İster hazır şablon ister özel yazılım kurumsal web tasarım hizmetleri ( portföy, firma tanıtım vb siteler ) veriyor 3 ila 6 ay boyunca ücretsiz teknik destek sağlıyoruz. ( kullanıcı hataları için ayrıca ücret talep edilir)4 E Ticaret Sitesi

İster hazır şablon ister özel yazılım e ticaret sitenizi hazırlıyor bizimle çalışmaya devam ettiğiniz sürece ücretsiz teknik destek sağlıyoruz. Takip eden yıllarda ise sadece hosting ve alan adı ücreti ödüyorsunuz. ( kullanıcı hataları için ayrıca ücret talep edilir)5 WHMCS Tasarım & Kurulumu

Hosting otomasyon paneli olan web hosting manager control services WHMCS sisteminizi kurup tasarlıyor gerekli modül ve optimizasyonları yapıp sizlere teslim ediyoruz.

6 Wordpress Hız Optimizasyonu

WordPress Hız Optimizasyonu hizmeti ile sitenizin hızını arttırıyor ve Google PageSpeed/Gtmetrix test sonuçlarında yüksek skor ve başarılı değerler elde ediyoruz. Hizmet dahilinde ödediğiniz ücret tek seferliktir ve çalışma kalıcıdır. Çalışmanın kalıcı olması hizmet sonrasında size ilettiğimiz dikkat etmeniz gerekenler listesine uyum sağlamanızla doğru orantılıdır. Ödediğiniz ücret dahilinde sunulan eklenti lisansı 2023 Kasım’a kadar bizim tarafımızdan yenilenecektir.Genel siteler için genel paketler, adsense, döviz, hava durumu, covid19, burç script’i gibi üçüncü parti script içeren siteler ve b2b, b2c, c2c, lms siteleri için custom paketler geçerlidir. Bu tür sitelerde çalışma zorluğu ve çalışma süresi arttığı için özel fiyatlandırma kapsamında ücretlendirilir.

7 Özel Tasarımlar

İsteklerinize özel kodlama uygulama ve aplikasyon yazma, giydirme ve diğer hizmetleri profsyonel olarak sağlıyoruz.

8 ERP & CRM Sistemler

Kurumsal kaynak planlama (ERP), kurumların muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi ve mevzuat uyumunun yanı sıra tedarik zinciri operasyonları gibi günlük iş faaliyetlerini yönetmek için kullandığı bir yazılım türünü ifade eder.CRM nedir açılımı?Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşterilerle ilişkilerinizi yöneten bir yazılım sistemidir. Bizler bu sistemleri en son teknoloji ile ister hazır paket isterseniz size özel olarak hazırlıyoruz.

9 İT Çözümleri

Firmanızın İT çözümlerini inceliyor en uygun çözümü en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.​
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt