Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 5 Gün
Mesajlar
3
Herkese merhabalar, bu yazımızda sizlere instagramda yapılan çekilişler hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Çekilişler neden yapılır ? İnstagramda çekilişler nasıl yapılır? İnstagramda çekilişle nasıl takipçim artar gibi ve daha fazla sorunun cevabını size vermeye calışacağız.

İnstagramda bir çok büyük sayfa reklam alarak gelir elde etmeye çalışır. Büyük kitlelere ulaşabilecen sayfalar, küçük sayfaların ya da kendi sayfa, ürün, hizmet duyurusunu yapmak isteyen kişilere belli ücret karşılığında reklam verir. Hepimiz bazen takip ettiğimiz büyük instagram hesaplarında bazı reklamlar görürüz. Bu onların gelir kaynağıdır.

Son zamanlarda bu reklamların şekli biraz değişti Evet eski tür reklamlar devam ediyor ancak artık sayfalar kendi hesaplarının kitlesini büyütmek takipçi kazanmak istiyor. Yapılan normal reklam takipçinin dikkatini çeksede o reklam sahibinin hesabını takip etmesine yeterli olmayabiliyor. Bu nedenle farklı strateji ile reklam verme çabaları ortaya çıkıyor.

İnstagram çekilişleri bu konuda dikkat çekiyor. İnstagram çekilişlerinde hesaplar takipçilerine belli şartları yerine getirmeleri şartı ile belirledikleri hediyeleri kazanma şansı yakalayabilecekleri söyleniyor. Peki bu şartlar neler? Evet işte bu noktada sponsor dediğimiz reklam vermek isteyen sayflalar öne çıkıyor. Çekiliş yapan sayfanın dağıtacağı hediyelerin masrafları sponsor olan reklam vermek isteyen sayfalardan alınan para ile karşılanıyor. Bir çekilişe dağıtılan hediyeye göre sponsor sayısı ya da sponsorun ödeyeceği ücret değişiyor. Tabi hediyelerin büyüklüğü arttıkça çekilişe katılan instagram kullanıcılarının sayısında artıyor. Çekilişe katılan kullanıcıların hediyeyi kazanmayı hak etmesi için sponsor dediğimiz reklam verenlerin hesabının takip etmeleri gerekiyor. Bu sayede sponsorlar .çekilişe ve hediyelere göre hesaplarına binlerce takipçi kazanmış oluyor.


Burada önemli olan nokta bu takipçilerin tamamen aktif instagram kullanıcıları olması. Takipçiler kendi istekleri ile çekilişe katılmak için sponsorları takip ediyorlar ve sponsorlar tamamen organik instagram takipçisi kazanmış oluyor. Hesapları gerçek aktif instagram takipçisi kazanmış oluyor ve kendileride büyük kitlelere ulaşmış oluyor.

Sizlerde instagram da hesaplarınıza takipçi kazanmak istiyorsanız bu şekilde instagram çekilişlerine sponsor olarak hem insanlara hediye dağıtmış oluyorsunuz hem de instagram organik takipçi kazanmış oluyorsunuz.

Fenomen Dostum olarak instagram bir çok sayfadaki çekilişlere sizleri sponsor yazarak takipçi kazanmanızı sağlıyoruz. Farklı ücretlerde farklı takipçi kitlelerine ulaşmak için instagram paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Sayfalarınız gerçek kullanıcılara tamamen doğal yol ile ulaşabilir.

Tabi ki sonraki iş sizde gelen takipçileri mutlu edip onlarla birlikte hesaplarınızı daha da büyütebilirsiniz. Hepinize sosyal medya hayatınızda başarılar. Paketlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz

Okuduğunuz için teşekkürler, sevgiler.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt